با تلاش یك شركت دانش بنیان؛

قطعات تزیینی خودرو تولید داخل شد

قطعات تزیینی خودرو تولید داخل شد

قطعات تزیینی انواع خودرو با تلاش یکی از شرکتهای دانش بنیان تولید و در خودرو های ساخت داخل کاربردی شده است.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، مهدی روحیه، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه این شرکت همچون شرکتهای دانش بنیانی است که به تولید انواع قطعات تزیینی خودرو ها ورود کرده است، اظهار داشت: ««آبگیر شیشه»، «نگهدارنده و گردگیر شیشه»، «نواردور در»، «زه سقف»، «دورشیشه» و «نوار مخملی» همچون محصولات تولیدی این مجموعه است.
وی ادامه داد: آبگیر شیشه تولیدی شرکت ما همچون قطعات پلیمری بدنه است که مانع ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران، گرد و غبار داخل درز بین شیشه و در خودرو می شود. همینطور درز بین در و شیشه ها را هم پوشش می دهد. این محصول سبب گردزدایی شیشه هنگام بالا و پایین رفتن می شود.
روحیه ضمن اشاره به تولید نگهدارنده و گردگیر شیشه در این شرکت، خاطرنشان کرد: این قطعه پلیمری بدنه هم مانع ورود گرد و غبار به داخل درز بین شیشه و در خودرو می شود. این محصول صدای پنجره ماشین هنگام عبور از دست انداز را می کاهد.
وی افزود: «نوار دور در» هم قطعه ای پلیمری- تزئینی و عایق و پوشاننده فضای حائل میان بدنه و شیشه خودرو است که سبب پیشگیری از نفوذ مایعات و غبار به داخل اتاق ماشین می شود. زه سقف هم همچون قطعات پلیمری بدنه است که از ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران و گرد و غبار به داخل درز بین شیشه خودرو جلوگیری می کند. همینطور درز بین ستون و شیشه ها را هم پوشش می دهد.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان اضافه کرد: از دیگر قطعات پلیمری بدنه خودرو «دور شیشه» است که مانع ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران و گرد و غبار به داخل درز بین شیشه خودرو می شود. نوار دور در هم از نظر عملکردی عایق و پوشاننده فضای حائل میان بدنه و شیشه خودرو است که از نفوذ مایعات و غبار به داخل اتاق خودرو جلوگیری می کند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، روحیه همینطور اظهار داشت: از دیگر قطعات پلیمری کاربردی در خودرو نوار مخملی است که داخل در خودرو نصب می شود. این قطعه به هدایت شیشه و پیشگیری از اصطکاک بین شیشه و در زمان بالا و پایین رفتن آن کمک می نماید.
منبع:

1399/10/15
23:59:02
0.0 / 5
1639
تگهای خبر: تولید , شركت , كاربر , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP