با رویكرد الگوی فرماندهی فضای مجازی؛

مسابقه تولید محتوای فضای مجازی با مكتب حاج قاسم

مسابقه تولید محتوای فضای مجازی با مكتب حاج قاسم

پی اچ پی و جی کوئری: فراخوان مسابقه تولید محتوای با موضوع الگوی فرماندهی فضای مجازی مبتنی بر مکتب حاج قاسم در آستانه سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اعلام گردید.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از مهر، مسابقه تولید محتوا با موضوع الگوی فرماندهی فضای مجازی مبتنی بر مکتب حاج قاسم از طرف جمعیت توسعه گران فضای مجازی پاک انجام می شود. در این مسابقه محتوای تولیدی در قالب ۳ موضوع به رقابت گذاشته می شود که شامل موارد زیر است: ۱. اگر حاج قاسم سلیمانی در جایگاه فرماندهی فضای مجازی کشور بود، چگونه عمل می کرد؟ ۲. سیلی نرم افزاری بزرگ مکتب فکری حاج قاسم به دنیای استکبار چه می تواند باشد؟ ۳. حاج قاسم با دریافت حکم ماموریت بیانیه گام دوم، چگونه با فضای مجازی مواجه می شد؟
مهلت ارسال آثار به این رویداد ۷ تا ۲۰ دی ماه جاری بوسیله پیام به شناسه fampadmin و یا شماره ۰۹۹۱۲۱۴۴۳۵۵ (از مسیر پیامرسان های بومی) درنظر گرفته شده و به آثار برگزیده جوایز نفیس مادی و معنوی تعلق خواهد گرفت. محتوای تولیدی با محورهای مورد اشاره باید در یکی از قالب های متن کوتاه (تا ۱۵۰ کلمه)، متن بلند (تا ۱۵۰۰ کلمه)، کلیپ، عکس نوشت و پوستر ارائه شود.

1399/10/09
12:31:23
5.0 / 5
1349
تگهای خبر: تولید , فرم , فضای مجازی , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵