امكان تولید طیف وسیعی از نانوالیاف با دستگاه الكتروریسندگی ایران ساخت فراهم گردید

امكان تولید طیف وسیعی از نانوالیاف با دستگاه الكتروریسندگی ایران ساخت فراهم گردید

به گزارش پی اچ پی و جی كوئری تعدادی از پژوهشگران یكی از شركت های فناور با تولید تجهیزات الكتروریسندگی خودكار، امكان تولید الیاف صاف، متخلخل، هسته ای پوسته ای و نانوالیاف چندجزئی را در كشور فراهم نموده و توانستند طیف وسیعی از نانوالیاف را به بازار عرضه كنند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، یکی از شرکت های فناور پیشرو در زمینه تولید دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی تمام خودکار الکتروریسی، خطوط نیمه صنعتی و صنعتی تولید انبوه نانوالیاف پلیمری، سرامیکی و کامپوزیتی در ایران و منطقه خاورمیانه را عرضه می کند.
انعطاف در طراحی، سهولت در به کارگیری، وسعت تجهیزات جانبی عرضه شده، کنترل بسیار دقیق به همراه دامنه بالای تغییرات در نظر گرفته شده برای پارامترهای الکتروریسی و هم امکان اعمال تغییرات مختلف در شرایط عملیاتی، فرآیندی و محیطی بر مبنای نیاز مشتریان و کاربران همچون مزیت های ادوات الکتروریسندگی این شرکت است.
از این تجهیزات می توان برای تولید طیف وسیعی از نانوالیاف، پلیمرهای طبیعی، سنتزی و همینطور نانوذرات پلیمری و سرامیکی استفاده نمود. همینطور می توان این تجهیزات را برای تولید بسترهای بی بافت از نانوالیاف، تولید نانوالیاف آرایش یافته، چند لایه های متشکل از نانوالیاف و هم تولید پیوسته و یا ناپیوسته محصولات متشکل نانوالیاف بهره برد.
دستگاه های الکترویسی آزمایشگاهی تمام خودکار این شرکت قابلیت تولید دسته وسیعی از نانوالیاف پلیمرهای طبیعی، سنتزی و نانوذرات پلیمری، سرامیک را دارد، به صورتی که در تمامی مدلهای عرضه شده، به علت طراحی یکپارچه نرم افزار رابط کاربری و به کارگیری تجهیزات مناسب، امکان تنظیم، تغییر و کنترل تمام متغیرهای فرآیند پیش و حین انجام عملیات امکان پذیر است.
همینطور به علت طراحی مدولار و منعطف امکان اعمال هر گونه ویرایش در تجهیزات و ماژول های دستگاه بر مبنای نیازمندی های کاربران فراهم گشته است.
امکان بهره گیری از کاربرد دوگانه این دستگاه در استفاده بعنوان الکترواسپری، امکان به کارگیری آرایش های مختلف از ریسنده ها و جم کننده ها، بهره گیری از سامانه های ایمنی نظیر قفل درب ایمنی برای پیشگیری از شوک الکتریکی و هم سامانه تخلیه ایمن برای تخلیه حلال های سمی و نانوالیاف معلق همچون قابلیت های مشترک تجهیزات تولیدی این شرکت است.
بر مبنای اعلام ستاد نانو، نانوالیاف تولیدشده با این ادوات در حوزه هایی نظیر زیست فناوری، محیط زیست، پزشکی، دارو و بهداشت، تولید و ذخیره سازی انرژی کاربرد دارد.1399/07/27
11:47:42
5.0 / 5
1704
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP