اطلاعات تازه از سومین گوشی تاشوی سامسونگ

اطلاعات تازه از سومین گوشی تاشوی سامسونگ

به گزارش پی اچ پی و جی كوئری سامسونگ در كوشش برای تولید سومین گوشی خود با نمایشگر تاشو به نام گلكسی زد فلد ۳ بوده و مقرر است تغییراتی بر روی نمایشگر و لولای این گوشی ایجاد شود.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از اسلش گیر، پس از برخی نارضایتی ها در مورد کیفیت پایین نمایشگر گلکسی زد فلد یک و دو حالا مقرر است نمایشگر گلکسی فلد ۳ انعطاف و استقامت بیشتری پیدا کند.
افزایش عمر لولای نمایشگر این گوشی و هم بزرگ تر شدن قاب محافظ خارجی کل نمایشگر همچون مزایای گلکسی زد فلد ۳ خواهد بود. همینطور برای پیشگیری از صدمه دیدن این گوشی به دلیل بازماندن یا نیمه بازماندن لولای آن مقرر است یک نوار درخشان ال ای دی به زیر لولای مذکور اضافه شود.
با این کار در صورت درست بسته نشدن لولا یا باز ماندن آن به مدت طولانی بدون استفاده از گوشی، نوار رنگی ال ای دی روشن شده و از این طریق به کاربر اخطار داده می شود تا گوشی را ببندد تا از صدمه دیدن نمایشگر آن و خش افتادن بر روی آن جلوگیری شود.
انتظار می رود با اعمال این تغییرات و هم به روزرسانی سخت افزاری گلکسی زد فلد ۳ بر قیمت آن افزوده شود. اما هنوز معلوم نیست این گوشی با چه قیمتی به بازار می آید. گوشی مذکور احتمالاً از قلم هوشمند اس پن هم پشتیبانی می کند.

1399/07/19
11:13:46
5.0 / 5
1824
تگهای خبر: تولید , سامسونگ , كاربر , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵