تصویب بودجه اصلاحی سال ۱۴۰۲ شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پیام

تصویب بودجه اصلاحی سال ۱۴۰۲ شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پیام

پی اچ پی و جی کوئری: مجمع عمومی شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام) به ریاست معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات تشکیل و بودجه اصلاحی سال 1402 این شرکت به تصویب اعضای مجمع رسید.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجمع عمومی بودجه اصلاحی ۱۴۰۲ فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام به ریاست علی اصغر انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و با حضور اکبر قنبرپور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و دیگر اعضای مجمع اجرا شد.
در این جلسه گزارشی از وضعیت کارهای فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام ارائه و پیرامون موضوع و موارد مختلف بحث و بررسی صورت گرفت.
در این جلسه علی اصغر انصاری به عنوان نایب رییس مجمع، ضمن تقدیر و تشکر از کارهای انجام شده توسط مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و کارکنان شرکت بر اجرا و تکمیل پروژه پست برق منطقه ویژه تاکید و این پروژه را یکی از برنامه های مهم و کلیدی شرکت امسال برشمرد.
در پایان اعضای مجمع، بودجه اصلاحی ۱۴۰۲ این شرکت را به تصویب رساندند.
علاوه بر معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و مدیرعامل سایر اعضای این مجمع را سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت راه و شهرسازی، رییس سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران می سازند.


1402/08/13
09:27:14
5.0 / 5
303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP