در حاشیه هیات دولت صورت گرفت؛

توضیحات زارع پور درباره ی تغییر در ساعت گوشیهای همراه

توضیحات زارع پور درباره ی تغییر در ساعت گوشیهای همراه

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: از شروع بروز مشکل در ساعت گوشیهای همراه مذاکرات با تولیدکنندگان گوشیها آغاز شد که بخش هایی درست شده است.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از مهر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر امروز (چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه) در حاشیه برگزاری جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره ی اختلال ساعت تلفن های همراه و دستگاه های الکترونیکی، اظهار داشت: سال قبل بعد از تصویب قانون تغییر نکردن ساعت رسمی کشور، این مساله را به مراجع جهانی اعلام کردیم اما تعدادی از گوشیهایی که قدیمی بوده یا نیازمند بروزرسانی هستند، گرفتار مشکل شدند.
وی بیان کرد: از شروع بروز این مشکل در کشور، مذاکره با تولیدکنندگان گوشی همراه شروع شد. البته این کار وظیفه وزارت صمت است.
زارع پور همین طور درباره ی توسعه شبکه فیبر نوری اظهار داشت: سال قبل حدود ۲.۵ میلیون پوشش فیبر نوری بوجود آمد، برنامه ما بر این است که امسال این رقم را به ۱۰ میلیون برسانیم.
وی درباب نحوه تامین مالی این اقدام اظهار داشت: برمبنای قانون بودجه قرار شد صندوقی دراین زمینه تشکیل گردد که امیدواریم این اقدام تسهیل شود.


منبع:

1402/01/16
18:26:15
5.0 / 5
444
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP