برطرف شدن مشکل امنیتی خطرناک در چت جی پی تی

برطرف شدن مشکل امنیتی خطرناک در چت جی پی تی

پی اچ پی و جی کوئری: پی اچ پی و جی کوئری: شرکت اوپن ای آی مالک ابزار گپ هوش مصنوعی چت جی پی تی، روز گذشته از برطرف نمودن یک نقص امنیتی آگاهی داد که موجب می شد گروه اندکی از کاربران بتوانند تاریخچه چت دیگران را ببینند.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از رویترز، نقص امنیتی مذکور موجب به خطر افتادن حریم شخصی دیگر کاربران شده و موجب می شد تاریخچه چت هر کاربر با دیگر افراد بوسیله ربات گفتگوی هوشمند چت جی پی تی در دسترس و قابل بررسی و مشاهده باشد.
تلاش برای برطرف نمودن این نقص موجب شد کاربران نتوانند از ساعت یک بامدادان تا ۱۰ بامدادان به سابقه گپ های خود با ربات هوش مصنوعی مذکور دسترسی داشته باشند.
ChatGPT پس از راه اندازی در اواخر سال گذشته، نرخ رشد سریعی را تجربه کرد، برای اینکه مردم در سراسر جهان از این ربات گفتگو محور برای خلق همه چیز از شعر و رمان گرفته تا جوک و فیلمنامه استفاده می نمایند.
تازه ترین نسخه این برنامه هوش مصنوعی موسوم به GPT-۴ هفته گذشته در دسترس علاقمندان قرار گرفت. مایکروسافت با خرید شرکت اوپن ای آی نشان داده که می خواهد سرمایه گذاری جدی دراین زمینه انجام دهد. ادغام امکانات GPT-۴ در موتور جستجوی بینگ مایکروسافت همچون برنامه های این شرکت است.

1402/01/06
14:32:17
5.0 / 5
530
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳