تمدید فراخوان جشنواره پژوهش های ریتکس

تمدید فراخوان جشنواره پژوهش های ریتکس

پی اچ پی و جی کوئری: مهلت ارسال طرح های پژوهشی دومین جشنواره ملی پژوهش های مساله محور و کاربردی ˮریتکسˮ که تا اواسط اسفندماه 1401 بود، بنا به تصمیم دبیرخانه و باتوجه به درخواست متقاضیان، تا 15 اردیبهشت 1402 تمدید گردید.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مجتبی جباری پور، مدیرکل ترویج و توسعه خوشه های نوآوری پارک فناوری پردیس، اظهار داشت: جشنواره ملی پژوهش های مساله محور ریتکس با هدف ارتباط دهی چالش ها و مسأله های زیست بوم فناوری و نوآوری کشور و تحقیقات دانشگاهی و کارهای پژوهشی در محورهای سلامت، دارو و تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای کامپیوتری، سخت افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک، مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر تکنولوژی های شیمیایی، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و مدیریت فناوری برگزار می گردد.
وی افزود" پیرو نیازسنجی انجام شده، بیش از ۱۲۰ اولویت پژوهشی از شرکت های عضو پارک فناوری پردیس احصاء شده است که پژوهشگران می توانند با مراجعه به وب سایت ریتکس به آدرس www.retechs.ir، اولویت های پژوهشی را مشاهده و نسبت به تکمیل فرم مربوطه در وب سایت یا ارسال فایل کاربرگ به ایمیل این جشنواره به آدرس Info@retechs.ir اقدام نمایند.
جباری پور از تمدید ثبت نام در این رویداد آگاهی داد و اظهار داشت: مهلت ارسال طرح های پژوهشی دومین جشنواره ملی پژوهش های مساله محور و کاربردی "ریتکس" که تا اواسط اسفندماه ۱۴۰۱ بود، بنا به تصمیم دبیرخانه و باتوجه به درخواست متقاضیان، تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ تمدید گردید.
به گفته ی ایشان، جوایز برگزیدگان جشنواره ریتکس در قالب بسته های حمایتی بلاعوض، تسهیلات و خدمات توانمندسازی، نمونه سازی و تجاری سازی در آیین اختتامیه جشنواره اهداء خواهد شد. همین طور تلاش خواهد شد ورود برگزیدگان جشنواره به زیست بوم نوآوری تسهیل گردد.
منبع:

1402/01/04
14:22:51
5.0 / 5
469
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵