افزایش نمایش تبلیغات در اینستاگرام

افزایش نمایش تبلیغات در اینستاگرام

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، بزودی تبلیغات گسترده در قسمت هایی از اینستاگرام مانند بخش خدمات جستجو به نمایش درمی آید که پیش از این سابقه نداشته است.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از انگجت، اینستاگرام درحال آزمایش عرضه خدمات تبلیغاتی و نمایش آگهی در قسمت جستجوی این شبکه اجتماعی است. بعنوان مثال اگر کاربران کلمه البسه را جستجو کنند، نتایجی در فید خبری از حساب های کاربری در رابطه با خرید البسه نمایش داده خواهد شد. مقرر است این خدمات به تدریج و طی ماههای آینده در دسترس کاربران اینستاگرام در سرتاسر جهان قرار بگیرد.
یک شیوه تبلیغاتی دیگر در اینستاگرام که با همکاری برخی شرکت ها درحال طراحی است، یادآوری برخی رویدادهای تجاری برای کاربران است.
کاربران برای مشاهده این نوع تبلیغات باید گزینه یادآوری آگهی های اخطار دهنده را فعال کنند تا یک روز قبل و سپس ۱۵ دقیقه پیش از شروع این رویدادها پیام مرتبط را دریافت نمایند. این پیام ها بر روی صفحه اصلی نمایشگر گوشی در دسترس قرار می گیرد.
درآمد تبلیغاتی اینستاگرام در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ به ۳۱.۲۵ میلیارد دلار رسید که نسبت به رقم ۳۲.۶۴ میلیارد دلار مدت مشابه سال ۲۰۲۱ کاسته شده و همین مسئله باعث نگرانی اینستاگرام شده است.
احتمال افزایش بحران اقتصادی در آمریکا که به اخراج ۱۱ هزار کارمند متا مالک اینستاگرام منجر شده هم یک نگرانی دیگر در این شرکت است.

1402/01/03
20:23:25
5.0 / 5
449
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴