افتتاح مرکز استعداد و خلاقیت دانش آموزی استان مرکزی

افتتاح مرکز استعداد و خلاقیت دانش آموزی استان مرکزی

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، مرکزی مرکز استعداد و خلاقیت دانش آموزی استان مرکزی در محل پارک علم و فناوری راه اندازی شد.


دکتر فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۱ در حاشیه افتتاح مرکز استعداد و خلاقیت دانش آموزی در پارک علم و فناوری استان مرکزی که با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار نمود: امروز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح خط تولید مواد موثره داروی استامینوفن در شهرستان شازند انجام گرفت، این افتتاح حلقه مهم حدواسط بین صنعت نفت و محصول نهایی دارو خواهد بود و اتفاق مهمی در صنعت داروسازی و توسعه زنجیره راهبردی ارزش در صنایع دارویی است.
وی ضمن اشاره به افتتاح مرکز استعداد و خلاقیت دانش آموزی بیان نمود: این مرکز در واقع یک مرکز منحصر به فرد است و تنها مرکزی در کشور است که به شکل بومی به راه افتاده است.
مخلص الائمه اضافه کرد: دانش آموزان استان از پایه اول تا دهم می توانند برای توسعه خلاقیت ها و استعدادها با هماهنگی پارک علم و فناوری استان به مرکز رجوع کنند و از نزدیک با خیلی از مفاهیم علمی به شکل محسوس و ملموس آشنا گردند.
استاندار مرکزی افزود: این مرکز در واقع هفتمین مرکز در کشور است، اما از نظر توجه به مباحث بومی استان، منحصر به فرد به حساب می آید.
منبع:

1401/12/19
11:13:24
5.0 / 5
322
تگهای خبر: تولید , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳