به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد؛

نشست تخصصی مدیران منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه ها، مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت عتف

نشست تخصصی مدیران منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه ها، مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت عتف

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، نشست تخصصی مدیران منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه ها، مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت عتف در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، سومین نشست تخصصی مدیران منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه ها، مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ۱۰ اسفندماه ۱۴۰۱ به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران و در محل سالن جلسات مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار شد.

این نشست با مبحث «مروری بر موضوعات و فرآیندهای ساختار سازمانی در حوزه آموزش عالی» و با حضور دکتر افکانه، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت عتف؛ دکتر راحمی، مدیرکل طرح و برنامه وزارت عتف؛ دکتر میرزامحمدی، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه؛ دکتر محمدی، مدیرکل امور اداری دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

دکتر میرزامحمدی و دکتر محمدی به طرح نگاههای منابع انسانی دانشگاه علم و صنعت ایران پرداختند. سپس دکتر افکانه، مسایل موجود در منابع انسانی را شرح داد و مدیر کل طرح و برنامه وزارت عتف و معاون تشکیلات و طبقه بندی مشاغل وزارت عتف، به مرور موضوعات و فرآیندهای ساختار سازمانی در حوزه آموزش عالی کشور پرداختند.

دو نشست تخصصی قبل، با موضوعات «تدوین سند برنامه ریزی نیروی انسانی» و «بازنشستگی»، آذر و بهمن ۱۴۰۱ در وزارت عتف و سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده بودند.منبع:

1401/12/13
09:19:04
5.0 / 5
347
تگهای خبر: آموزش , تخصص , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲