سمینار یک روزه سلول های بنیادی، پتانسیل ها و چشم انداز در استان مرکزی برگزار می گردد

سمینار یک روزه سلول های بنیادی، پتانسیل ها و چشم انداز در استان مرکزی برگزار می گردد

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، مرکزی سمینار یک روزه سلول های بنیادی، پتانسیل ها و چشم انداز در استان مرکزی برگزار می گردد.


محمد طالبی مدیر مجتمع درمانی جهاددانشگاهی استان مرکزی با بیان این خبر، اضافه کرد: این سمینار به همت جهاددانشگاهی و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سینا با حضور اساتید برتر حوزه سلول های بنیادی برگزار می گردد.
وی اظهار نمود: دکتر مرتضی ضرابی، مدیرعامل شرکت فناوری بن یاخته های رویان در این سمینار در مورد ذخیره سازی خون بند ناف و ارتقاء سطح سلامت جامعه، فرایند جمع آوری نمونه خون بند ناف و دکتر مشهدی مسئول فنی مرکز فوق تخصصی ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی با مبحث سلول های بنیادی و حفظ باروری سخنرانی خواهند کرد.
طالبی اضافه کرد: این رویداد، روز پنجشنبه، سوم شهریورماه سالجاری به همت جهاددانشگاهی استان مرکزی، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سینا و با همکاری شرکت فناوری بن یافت های رویان و دانشگاه علوم پزشکی اراک در سال همایش بیمارستان سینا اراک برگزار می گردد.
وی تصریح کرد: متخصصین و علاقه مندان می توانند برای شرکت در این سمینار از راه وب سایتArak.ircme.ir ثبت نام و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09183689135 تماس حاصل کنند.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، مدیر مجتمع درمانی جهاددانشگاهی استان در انتها خاطرنشان کرد: این همایش با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی اراک دارای مجوز امتیاز بازآموزی است.1401/05/30
23:45:06
5.0 / 5
660
تگهای خبر: تخصص , ذخیره سازی , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳