معاون وزیر ارتباطات خبر داد؛

تکمیل و اجرای پروژه های در رابطه با شبکه ملی اطلاعات تا سال ۱۴۰۲

تکمیل و اجرای پروژه های در رابطه با شبکه ملی اطلاعات تا سال ۱۴۰۲

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری معاون وزیر ارتباطات اظهار داشت: باید تمامی اقدامات و برنامه هایی که برای تکمیل و اجرای پروژه های در رابطه با شبکه ملی اطلاعات تا چهار سال آینده پیشبینی شده بود تا سال ۱۴۰۲ به انجام برسد.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، امیر لاجوردی که در نشست سراسری مدیران این شرکت در مشهد مقدس حضور یافته بود با بیان این مطلب اضافه کرد: با کوشش های بی وقفه و جهادی همکاران پرتلاش، باید تمامی اقدامات و برنامه هایی که برای تکمیل و اجرای پروژه های در رابطه با شبکه ملی اطلاعات تا چهار سال آینده پیش بینی شده بود تا سال ۱۴۰۲ به انجام برسد.
وی دستیابی و تحقق این هدف را در گرو انجام اقدامات اساسی ذکر کرد و افزود: راهبری و رهبری کردن امور، جانشین پروری و توسعه شایستگی، اعتمادسازی، کار شبانه روزی همراه با هوشمندی، ارتباط تنگاتنگ با معنویت، ارزیابی عادلانه عملکرد پرسنل، برون سپاری و انحصار شکنی، نقد پذیری و مسئولیت پذیری از گام های اساسی برای رسیدن به این موفقیت است که باید در دستور کار قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به شرایط سخت کشور، توجه به مباحث صرفه جویی و مدیریت بهینه بر منابع مالی و نظارت دقیق بر انجام کارها را از اولویت ها ذکر کرد.
در ادامه مهندس خباز عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به اهداف برگزاری این همایش پرداخت و اضافه کرد: بررسی چالش ها و مشکلات و ارائه راهکارهای پیشنهادی برای ایجاد افزایش تعامل، همکاری و همیاری بین استانی، و تقویت ارتباطات درون سازمانی بین مدیران و افزایش نظارت برمبنای شیوه های نوآورانه را همچون اهداف اصلی این هم اندیشی عنوان نمود.
مهندس خباز عضو هیات مدیره و راهبر کمیته تحول استانها در شرکت، افزایش نقش آفرینی و مشارکت فعال استانها در اجرای پروژه ها را از دیگر اهداف این جلسه ذکر کرد.
وی با اشاره به نقش و جایگاه شرکت ارتباطات زیرساخت در گسترش زیرساخت های ارتباطی در کشور اظهار داشت: خوشبختانه شرکت با بهره گیری از توانمندی ها و منابعی که در اختیارش دارد توانسته است به خوبی نقشش را در ارائه خدمات مطلوب ارتباطی به هموطنان ایفاد نماید.
همچنین در ادامه مهندس جعفرپور دیگر عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن قدردانی از زحمات و کوشش های شبانه روزی مدیران و کارکنان اظهار داشت: بطور قطع موفقیت و افتخار آفرینی های این شرکت در عرصه ارتباطات حاصل تلاش ها و اقدامات جهادی مدیران و همکاران بوده است
وی افزود: خیلی از پروژهایی که در شرکت ارتباطات زیرساخت در ذیل شبکه ملی اطلاعات تعریف شده است نیازمند تصمیم بموقع و سریع است.
جعفر پور با اشاره به مباحث فضای مجازی که از دغدغه های مقام معظم رهبری است یاد آور شد: ما مکلف هستیم در امتداد تامین منافع کشور در عرصه ارتباطات بصورت فعال، دغدغه مند و جهادی پروژه های شرکت را سروقت به پایان برسانیم.
در ادامه دکتر نوروزی، مهندس آغ بیات، مهندس اصغریان و تقی محمدی معاونین مدیرعامل گزارشی از عملکرد و اقدامات حوزه معاونت خودرا در رابطه با اجرای سند تحول استان ارائه کردند.
در ابتدای این جلسه حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر هیات مدیره و مدیر عامل روابط عمومی و امور بین الملل، ضمن خیرمقدم و گرامیداشت دهه مبارک امامت و ولایت، فرارسیدن ۲۲ تیر روز فناوری اطلاعات را تبریک گفت.
نشست سراسری مدیران کل شرکت ارتباطات زیرساخت با محوریت اجرای سند تحول استانها از ۲۲ تا ۲۳ تیر ماه سال جاری به مدت دو روز در هتل پردیسان مشهد انجام می شود.


منبع:

1401/04/23
23:07:04
5.0 / 5
587
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP