ستاری در مراسم افتتاح مركز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه:

نوع نگاه مجلس به حوزه نوآوری باید در سایر قوا هم توسعه یابد

نوع نگاه مجلس به حوزه نوآوری باید در سایر قوا هم توسعه یابد

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه با اعلان اینکه قسمتی از این مرکز بر نوآوری در زمینه علوم انسانی تکیه دارد، اظهار داشت: این نگاه جدید در نوآوری باید در کل کشور وجود داشته باشد و در دیگر سازمان ها و مراکز توسعه یابد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، سورنا ستاری امروز، ۲۴ شهریورماه در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه که با حضور رییس و تعدادی از نمایندگان مجلس و رییس مرکز پژوهش ‎های مجلس برگزار شد، اظهار نمود: نوآوری پدیده ای است که کشور بیش از هر زمان به آن نیاز دارد.
وی با اشاره به اینکه نفوذ نوآوری در دولت ها بحث جدی به حساب می آید و دولت ها بصورت ساختاری با نوآوری مقابله می کنند، اضافه کرد: بخش خصوصی که برای آینده سرمایه گذاری می نماید، باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری خاطرنشان کرد: مرکز تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی حدود ۱۸ هزار نفر کارمند دارد و چند صد هکتار زمین، اما چرا شرایط کشاورزی و اقتصاد کشاورزی با مشکل مواجه است؟
ستاری با اشاره به اینکه قسمتی از این مرکز بر نوآوری در زمینه علوم انسانی تکیه دارد، اظهار نمود: این نگاه جدید در نوآوری باید در کل کشور وجود داشته باشد و به دیگر سازمان ها و مراکز توسعه یابد.
به نقل از خانه ملت، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری تاکید کرد: بر خلاف این که عنوان می شود ما در زمینه آموزش چندان خرج نمی نماییم، اما ما باید به سمت به روز شدن در این عرصه و فناورانه کردن آموزش ها حرکت نماییم.
منبع:

1400/06/25
14:46:06
5.0 / 5
1159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲