با حمایت صندوق نوآوری صورت گرفت

ثبت علامت تجاری یك شركت دانش بنیان ایرانی در اتحادیه اروپا

ثبت علامت تجاری یك شركت دانش بنیان ایرانی در اتحادیه اروپا

یک شرکت دانش بنیان تولیدکننده ماشین آلات فرآوری خوراک دام، طیور و آبزیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، موفق به ثبت علامت تجاری در اتحادیه اروپا شد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، مهندس علی بازگیر، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به فعالیت این شرکت اظهار داشت: شرکت ما فعالیت خودرا از سال ۴۹ آغاز نموده و تولیدکننده ماشین آلات فرآوری خوراک دام، طیور و آبزیان است. شرکت ما هشت خط تولید خوراک پلت، فرآوری خوراک، فول فت سویا، کنستانتره، مکمل و فلیکر را طراحی، تولید و راه اندازی می نماید.

ایشان سپس درباره حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی برای توسعه بازار این شرکت، اشاره کرد: به جهت اینکه بتوانیم شرایط صادراتی را فراهم نماییم، نیاز به زیرساخت های اولیه داشتیم که با دانش بنیان شدن شرکت و استفاده از امکاناتی که صندوق نوآوری فراهم نموده بود، راه برای ما ساده تر شد، بطوریکه بوسیله سامانه «غزال» توانستیم موارد لازم را برای حمایت صندوق نوآوری مطرح نماییم.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به این که این شرکت موفق به ثبت گواهینامه PCT (آمریکا) با عنوان طرح پروسه تولید و فرآوری خوراک دام و طیور با حفظ خواص بیولوژیکی افزودنی ها است، اظهار داشت: خوشبختانه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به ثبت برند شرکت در اتحادیه اروپا (EUIPO) شدیم. همین طور ثبت پنج علامت تجاری(داخل) شرکت نیز بوسیله کارگزارانی که در صندوق نوآوری و شکوفایی فعالیت دارند، انجام شده است. در حوزه طرح تحقیق و توسعه شرکت نیز صندوق نوآوری حمایت های خوبی انجام داده است. ستاندن گواهینامه های استاندارد ملی(COP) برای محصولات دانش بنیان از دیگر حمایت های صندوق بوده است.

بازگیر با اعلان اینکه پروسه کلی طراحی تولید، نصب و راه اندازی خطوط ماشین آلات فرآوری خوراک دام، طیور و آبزیان در شرکت ما صورت می گیرد، اظهار نمود: خوشبختانه با بهره بردن از متخصصین جوان و مسلط به فناوری های تخصصی و ارتباط نزدیک و دوسویه با مراکز علمی و دانشگاهی محصولاتی صددرصد ایرانی و باکیفیت بالا را طراحی و تولید می نماییم، بطوریکه محصول این ارتباط با مراکز علمی، ثبت اختراع چهار ماشین و یک پروسه تولید است.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در ادامه تصریح کرد: شرکت ما توانسته بیش از ۱۵۰ کارخانه در کشور نصب و راه اندازی کند. البته در اربیل عراق و افغانستان و ارمنستان نیز حضور فعالی داریم و با حمایت صندق نوآوری و شکوفایی و کارگزاران این صندوق، برنامه صادرات محصولات دانش بنیان خودرا در دستور کار داریم که به زودی این امر نیز محقق خواهد شد.

به نقل از صندوق نوآوری، او در آخر تصریح کرد: این شرکت بطور مستقیم برای بیش از ۱۰۰ نفر اشتغال به وجود آورده است که بیشتر آنها جوانان تحصیلکرده در تخصص های مختلف در زمینه طراحی ماشین آلات هستند.
1400/04/12
22:27:08
5.0 / 5
1156
تگهای خبر: استاندارد , تخصص , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴