مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری خبر داد

افزایش سقف حمایت سالانه از دانش بنیان ها برای خدمت مشاوره و دریافت استانداردها

افزایش سقف حمایت سالانه از دانش بنیان ها برای خدمت مشاوره و دریافت استانداردها

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: صندوق نوآوری ۷۰ درصد هزینه مشاوره و دریافت استانداردها، مجوزهای ملی و بین المللی و خدمات آزمایشگاهی را برای شرکتهای دانش بنیان به صورت بلاعوض پرداخت می کند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، دکتر مرضیه شاوردی با بیان این مطلب اضافه کرد: با هدف تشویق به تجاری سازی دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان و ورود موفق آنها به بازارهای داخلی و خارجی، صندوق نوآوری و شکوفایی ۷ بسته حمایتی را برای این شرکت ها تعریف کرده است.
وی این بسته های حمایتی را شامل مشاوره و دریافت استانداردهای سیستم های مدیریتی تا سقف ۶۰ میلیون تومان، مشاوره و تمدید استانداردهای سیستم های مدیریتی تا سقف ۳۰ میلیون تومان، مشاوره و دریافت استانداردها و مجوزهای بین المللی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان، مشاوره و تمدید استانداردها و مجوزهای بین المللی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان، مشاوره و دریافت تاییدیه های ملی تا سقف ۶۰ میلیون تومان، مشاوره و تمدید تاییدیه های ملی تا سقف ۳۰ میلیون تومان و خدمات آزمایشگاهی تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان دانست.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقه مندان می توانند برای ثبت درخواست به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir بخش توانمندسازی و کمک مشاوره و دریافت استانداردها و مجوزها رجوع کنند.1400/04/01
20:57:06
5.0 / 5
1071
تگهای خبر: استاندارد , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP