سایت پالایش اخبار و اطلاعات درباره كرونا افتتاح شد

سایت پالایش اخبار و اطلاعات درباره كرونا افتتاح شد

پی اچ پی و جی كوئری: به همت موزه ملی علوم و فناوری ایران و بمنظور اطلاع رسانی دقیق در زمینه بیماری كرونا، سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) افتتاح شد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، با توجه به شیوع بیماری کرونا و حجم گسترده پیام ها و شایعاتی که مردم با آنها مواجهند، موزه ملی علوم و فناوری ایران بمنظور اطلاع رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا، ارائه مطالب علمی معتبر، پالایش اطلاعات موثق از شایعه ها، تولید پادکست های آموزشی با مشارکت کارشناسان در حوزه های مختلف و بازنشر اخبار معتبر به زبان ساده با همراهی گروهی از پزشکان و پرستاران و کارشناسان حوزه بهداشت و درمان و همکاری شماری از چهره های برجسته علوم ارتباطات و رسانه، روان شناسی، جامعه شناسی، تربیت بدنی و علوم تغذیه در ایران مبادرت به راه اندازی سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) کرده است.

این سایت به آدرس http: //palanews.ir پالایش اخبار و اطلاعات در موضوع ویروس کرونا را انجام داده و به مخاطبان ارائه می دهد. در این سایت مخاطبان می توانند آخرین اخبار موثق در مورد کرونا را که در سایت های معتبر پخش شده، به صورت تجمیع شده مشاهده کنند.

برمبنای اعلام دانشگاه تربیت مدرس، همین طور سایت http: //palanews.inmost.ir با هدف پاسخگویی به دغدغه و سوالات مردم درباب ویروس کرونا در ۵ بخش شامل کرونا از زبان متخصصان، تجربه مبتلایان، کرونا به زبان ساده، کرونا و موزه ها و همزیستی با کرونا زیر نظر موزه ملی علوم و فناوری با ریاست دکتر سیف الله جلیلی فعالیت می کند.

منبع:

1399/04/19
15:56:45
5.0 / 5
1841
تگهای خبر: ارتباطات , تخصص , تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP