دانشگاه ها توجه به لجستیك و زنجیره تامین را در كشور فرهنگ سازی كنند

دانشگاه ها توجه به لجستیك و زنجیره تامین را در كشور فرهنگ سازی كنند

پی اچ پی و جی کوئری: دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین با هدف ترویج و فرهنگ سازی مباحث تخصصی لجستیک و زنجیره تامین در عرصه تولید و خدمات کشور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اجرا شد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، دکتر بهروز کریمی، رییس پردیس مدیریت و مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این مراسم اظهار داشت: اقدامات جهت راه اندازی جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین از سال ۹۶ شروع شد که بر طبق یک مدل تعالی نخستین دوره این جایزه در سال ۹۸ انجام شد.

وی ادامه داد: در سال ۹۹ به سبب شیوع بیماری کرونا اجرای این جایزه به تعویق افتاد و الان دومین دوره این جایزه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام شد.

رییس پردیس مدیریت و مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر با اعلان اینکه موضوع لجستیک و زنجیره تامین یکی از محورهای توانمندسازی زنجیره تامین است، اشاره کرد: متاسفانه زیرساخت های لجستیکی کشور و بحث های نرم افزاری آن در کشور به خوبی توسعه نیافته است و این امر سبب شده که هرساله هزینه های زیادی برای زنجیره تامین صرف نماییم.

دکتر کریمی اشاره کرد: لازم است دانشگاه ها فرهنگ سازی کنند تا توجه به موضوع لجستیک و زنجیره تامین در کشور افزایش یابد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، وی عنوان کرد: در دومین دوره برگزاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین تمرکز بر کیفی سازی وارتقای کیفی جایزه بود که تا حد زیادی به آن دست یافتیم و این امر در سال های آتی نیز دنبال می شود.
منبع:

1400/03/12
22:50:26
5.0 / 5
1059
تگهای خبر: تخصص , تولید , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲