برتری شریفی ها در بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی كشور

برتری شریفی ها در بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی كشور

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف موفق به کسب رتبه های برتر بیست و پنجمین المپیاد علمی کشور در سال ۱۳۹۹ شدند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف بار دیگر موفق به کسب عناوین نخست در بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور شدند.

المپیاد علمی دانشجویی کشور هرساله با هدف کشف استعدادهای درخشان دانشجویان کشور و تشویق و ترغیب آنها به مطالعه و تحقیق در دوران تحصیل و ایجاد فرصت های مناسب برای اعتلای علمی آنان برگزار می گردد.

بنا بر این گزارش، سیدمحمد حسین کلهرودی، کوروش صدری، ابوالفضل ابراهیمی، محمد میرسهمی، ابراهیم خالقیان و کامیار محمدزاده رودکیان دانشجویان دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف بودند که به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول، سوم، چهارم، پنجم، ششم و پانزدهم رشته فیزیک شدند.

دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک هم با کسب عناوین سوم، پنجم، دوازدهم و پانزدهم این المپیاد خوش درخشیدند. محمدعلی بختیاری، امیرعباس بنویدی، سید یوسف سلطانیان و مهدی توحیدلو دانشجویان رشته مهندسی مکانیک مدال آوران این دوره المپیاد علمی کشور بودند.

در رشته مهندسی متالورژی و مواد هم محمدمهدی وکیل رتبه اول، محمدسعید رشیدی نژاد رتبه دوم، دانیال حسینی رتبه سوم و البرز بختیاری رتبه ششم این رقابت ها را از آن خود کرد.

در رشته مهندسی صنایع هم محمد مهدی قهرمانی و امیررضا محرابی رتبه اول و علیرضا عشقی رتبه سوم را بدست آورد. همینطور محمد یسلیانی هم از دانشجویان دانشکده مهندسی صنایع رتبه پنجم المپیاد سال ۹۹ را از آن خود کرد.

آرین ملاخلیلی در رشته مهندسی عمران موفق به کسب رتبه دوم شد.

رتبه سوم و چهاردهم رشته مهندسی شیمی هم در دستان دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه قرار گرفت و محمدپاشای فومشی و محمدرضا رضاخانلو دانشجویان موفق در این دوره از المپیاد بودند.

در رشته علوم اقتصادی محمد سعادت بخش عنوان نخست و امیر اوسطی رتبه سوم را از آن خود کرد.

همچنین امیرحسین رشیدی رتبه نهم رشته شیمی را به دست آورد.

در رشته ریاضی هم محمدمسیح حمیدی و امیر حسین یاوری از دانشگاه صنعتی شریف رتبه اول و دهم این رشته را به خود اختصاص دادند.

به نقل از دانشگاه شریف، علاقه مندان می توانند جهت مشاهده ی نتایج کامل المپیاد به آدرس http: //olympiad.sanjesh.org رجوع کنند.
1400/03/12
12:23:00
5.0 / 5
1307
تگهای خبر: كشور , هارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲