اپلیكیشن ایرانی بازار سرمایه و مالی كشور دو زبانه شد

اپلیكیشن ایرانی بازار سرمایه و مالی كشور دو زبانه شد

پی اچ پی و جی کوئری: پژوهشگران یکی از شرکت های دانش بنیان پس از عرضه اپلیکیشن سیگنال بعنوان بزرگترین اپلیکیشن بازار سرمایه و مالی کشور، توانستند این نرم افزار را بصورت دو زبانه عرضه نموده و با افزوده شدن اطلاعات مربوط به سهام عدالت به آن، به مردم خدمات ارایه کنند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، دکتر علی رسولی زاده، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان با اعلان اینکه اپلیکیشن سیگنال با هدف تامین نیازهای دانشی و اطلاعاتی مردم در حوزه مالی و سرمایه گذاری به راه افتاده است، اظهار داشت: این شرکت دانش بنیان با شناسایی نیازهای مردم مبادرت به راه اندازی این اپلیکیشن کرده که تا حالا این اپلیکیشن بیش از چهار میلیون نصب فعال داشته است.
وی اضافه کرد: باتوجه به درخواست استفاده غیرفارسی زبانان از این اپلیکیشن، نسخه انگلیسی آن طراحی و رونمایی گردید.
رسولی زاده اشاره کرد: با اضافه شدن این کاربرد فعالان حوزه های مالی بین المللی نیز می توانند از اطلاعات بازار سرمایه و بازارهای مالی کشور باخبر شوند؛ چونکه در این اپلیکیشن اطلاعات مربوط به بازارهای مالی و سرمایه گذاری همچون بازار سرمایه، صندوق های سرمایه گذاری و بورس های جهانی پوشش داده شده و این اطلاعات درحال بهبود و ارتقاء است.
وی عنوان کرد: همین طور در کنار ارائه اطلاعات درباب بازارهای سرمایه گذاری، در این اپلیکیشن اطلاعات سایر بازارها مانند خدماتی بانکی، وام های بانکی، ارز و طلا نیز با جزییات کامل در اختیار مردم قرار می گیرد تا مردم در جریان جزییات اکوسیستم مالی کشور باشند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اعلان اینکه در بازارهای مالی مباحث مربوط به حوزه های مسکن و خودرو مورد توجه مردم است، افزود: بدین سبب اطلاعات این حوزه نیز جمع آوری شد و الان مردم بوسیله اپلیکیشن سیگنال می توانند به اطلاعات این دو حوزه نیز دست یابند.
رسولی‎زاده از اضافه شدن امکانات جدید در حوزه کارگزاری ها به اپلیکیشن سیگنال در خردادماه سال جاری آگاهی داد و تصریح کرد: از این طریق، ثبت‎نام در کارگزاری‎ها و بهره مندی از خدمات آنها در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به دسترسی مردم به اطلاعات سهام عدالت، اظهار داشت: اطلاعات و جزییات مربوط به سهام عدالت نیز به این اپلیکیشن اضافه شده و مردم بوسیله این اپلیکیشن می‎توانند پاسخ سوالات خودرا در این عرصه دریافت نمایند.
وی با تاکید بر این که در این اپلیکیشن سعی شده سطوح دانشی مختلف پوشش داده شود تا افراد مبتدی و حرفه ای بتوانند از آن به بهترین صورت استفاده کنند، افزود: در این اپلیکیشن ابزارهای لازم برای تجزیه و تحلیل حرفه‎ای و تخصصی افراد به وجود آمده تا مردم به دور از هیجانات خاص بازار بتوانند اطلاعات لازم در حوزه مالی و سرمایه گذاری را کسب کنند.
مدیرعامل این شرکت دانش‎بنیان اشاره کرد: اپلیکیشن سیگنال بزرگترین اپلیکیشن بازار سرمایه و مالی کشور به شمار می‎رود و اهتمام داریم بوسیله این اپلیکیشن ایرانی اطلاعات مورد نیاز مردم را در اختیار آنها قرار دهیم.
منبع:

1400/03/04
22:03:12
5.0 / 5
1242
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳