راه اندازی كمپین در آمریكا؛

فشار افكار عمومی برای دریافت مالیات بیشتر از جف بزوس

فشار افكار عمومی برای دریافت مالیات بیشتر از جف بزوس

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری گروهی از مردم آمریکا با راه اندازی پیکارهای تبلیغاتی خواهان دریافت مالیات های بیشتر از افرادی مانند جف بزوس مدیرعامل شرکت آمازون شده اند.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از سی ان بی سی، این افراد با اجاره کردن کامیون های کوچک و نصب پلاکاردهایی بر روی آنها خواهان آن شده اند که جف بزوس متناسب با درآمد میلیاردی خود مالیات بپردازد.
این کامیون ها که تصویر جف بزوس بر روی آنها نقش بسته با این پیام تمسخرآمیز به حرکت درآمده اند: از من بیشتر مالیات بگیر؛ اگر می توانی! کامیون های مورد اشاره هم در مقابل منزل جف بزوس بطور متناوب در حرکت هستند و هم در مقابل کنگره آمریکا توقف داشته اند.
کامیون های مذکور در مقابل اقامتگاه میچ مک دانل رهبر اقلیت سنا در واشنگتن و دفاتر چاک شومر رهبر اکثریت سنا در نیویورک هم توقف داشته اند تا توجه آنان را به اهمیت این مساله جلب کنند.
تبلیغات مورد اشاره همزمان با بررسی طرحی در کنگره توسط نمایندگان دموکرات صورت می گیرد که برمبنای آن افرادی که در سال بیش از ۴۰۰ هزار دلار درآمد دارند باید مالیات بیشتری بپردازند تا هزینه نوسازی و ارتقای زیرساخت های فرسوده در ایالات متحده تامین شود.
برای این نوسازی دو تریلیون دلار بودجه در نظر گرفته شده و جو بایدن نیز از طرح مذکور پشتیبانی می کند.

1400/02/28
13:59:53
5.0 / 5
1140
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP