تولید بیشتر از صد نوع توری و الك متناسب با نیاز بخش های تولیدی، صنعتی و كشاورزی

تولید بیشتر از صد نوع توری و الك متناسب با نیاز بخش های تولیدی، صنعتی و كشاورزی

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری محققان یکی از شرکتهای مستقر در پارک علم و فناوری البرز موفق شدند بیشتر از یک صد نوع توری و الک متناسب با نیاز بخش های مختلف تولیدی، صنعتی و کشاورزی را تولید و روانه بازار کنند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، مهندس بابک ثابتی زاده، مدیرعامل این واحد فناور در این خصوص اظهار داشت: شرکت ما با حضور در پارک علم و فناوری البرز نه تنها به تولید انواع محصولات اقدام نموده، بلکه با ثبت اختراع محصولات خود به تنوع و تولید بیشتر هم اقدام نموده است.
وی ضمن اشاره به این که این شرکت در سال ۱۳۹۴ به ثبت رسید، اضافه کرد: موفق شدیم در همان سال با عرضه طرح تولید انواع توری های صنعتی به عضویت پارک علم و فناوری البرز درآییم و با حمایت پارک علاوه بر کار تحقیقاتی توانستیم طرح های خویش را در چارچوب ثبت اختراع به انجام برسانیم.

مهندس ثابتی زاده ضمن اشاره به این که طی مدت دو سال کار تحقیقاتی، موفق به ساخت دستگاه توری بافی شدیم، اظهار داشت: خوشبختانه در سال ۱۳۹۶ این شرکت فروش محصولات خویش را شروع کرد و در سال ۱۳۹۷ موفق به عقد قرارداد با یکی از شرکتهای بزرگ معدنی کشور شد.

وی درباره محصولات فناورانه این شرکت فناور اظهار داشت: از مهم ترین دستاوردهای این شرکت تولید توری های صنعتی با تنوع بسیار زیاد جهت رفع نیاز واحدهای تولیدی بوده و در جهت اهداف این شرکت در مورد توسعه و تنوع محصولات، موفق به تولید انواع الک های آزمایشگاهی مطابق با استاندارد ASTM شدیم.

وی ضمن اشاره به این که این شرکت توان و ظرفیت تولید انواع محصولات سفارشی مطابق با نیاز مصرف کنندگان را دارد، اضافه کرد: تنوع بیشتر از ۵۰ نوع توری، بیشتر از ۵۰ نوع الک آزمایشگاهی و انواع ابزار نمونه برداری ذرات جامد و مایعات، از دستاوردهای این شرکت در مدت عمر نه چندان طولانی شرکت نشان از عزم جدی و برنامه ریزی شده این واحد صنعتی کوچک و فناور دارد.

مدیرعامل این واحد فناور در ادامه اظهار داشت: از آغاز ورود به پارک البرز تا کنون بیشتر از چهار بار در نمایشگاه های پارک و تقریباً در اغلب همایش های مرتبط شرکت داشته و در تمامی مراحل ابتدایی دریافت مجوزها و وام ها و همینطور معرفی ظرفیت ها و توانمندیهای این شرکت، پارک البرز نقش حمایتی خویش را به نحو احسن اجرا کرده است.

او در آخر ضمن تاکید بر پشتیبانی از تولید برای تحقق شعار سال جاری، تصریح کرد: آسان سازی روال ها و روندها در جهت تسهیل فضای کسب و کار و صدور مجوز و تأمین و حمایت بخشی از نقدینگی و سرمایه در گردش و همینطور کاهش سود بانکی برای واحدهای فناور یک لزوم است.

منبع:

1400/02/26
13:39:07
5.0 / 5
1034
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳