فراخوان صندوق نوآوری برای حل یك نیاز تحقیقاتی

فراخوان صندوق نوآوری برای حل یك نیاز تحقیقاتی

پی اچ پی و جی کوئری: فراخوان حل نیاز تحقیقاتی در زمینه «توسعه مواد با هدایت الکتریکی در منسوجات» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر گردید.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، گروه های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه چاره مذکور باید تا اول خرداد ماه سال جاری پروپوزال خودرا بوسیله سایت صندوق نوآوری ثبت کنند.
صندوق نوآوری و شکوفایی بمنظور تقویت توان توسعه فناوری شرکت های دانش بنیان با رویکرد نوآوری باز و همکاری فناورانه، خدمت جدیدی را طراحی نموده است که از این طریق نیازهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش بنیان و بعد از آن گروه های پژوهشی و فناور توانمند برای اجرای طرح های تحقیقاتی و توسعه فناوری های مورد نیاز این شرکتها را شناسایی می کند.
در صورت توافق پروپوزال دهنده منتخب (مجری تحقیق) و شرکت دانش بنیان (متقاضی تحقیق) قرارداد سه جانبه ای بین «صندوق نوآوری و شکوفایی»، «متقاضی» و «مجری» منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری در قالب این قرارداد تا 70 درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهدنمود. این مبلغ بطور مرحله ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می گیرد.
هدف اصلی این پروژه، دستیابی به دانش فنی توسعه مواد هدایت کننده الکتریکی در منسوجات است. منسوجات حاوی این مواد در صورت اتصال به یک منبع تغذیه، قادر به تولید گرما به روش Joule Heating خواهند بود.
انتظار می رود در فاز اول این پروژه تحقیقاتی، تیم مجری به فرمولاسیون مواد هدایت کننده الکتریکی نائل شود.
در فاز دوم این پروژه تیم مجری باید روش اضافه کردن این مواد به منسوجات را با بهره گیری از ماشین های نساجی متداول فعلی و در دسترس در کشور، طراحی و پیاده سازی کند.
طبق اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقمندان می توانند تا اول خرداد ماه سال جاری پروپوزال خودرا در قالب فایل WORD بوسیله سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شرکت ارزیابان فناوری امیرکبیر به شماره 09912324762، 86013859 و 86013862-021 تماس بگیرند.
منبع:

1400/02/24
22:06:19
5.0 / 5
1109
تگهای خبر: تولید , سایت , شركت , فرم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP