دستگاه های ایرانی حك اطلاعات بر روی محصولات راهی بازارهای بین المللی شدند

دستگاه های ایرانی حك اطلاعات بر روی محصولات راهی بازارهای بین المللی شدند

پی اچ پی و جی كوئری: دستگاه های ˮپرینترهای حك اطلاعات محصولاتˮ به نام ˮجت پرینترˮ پژوهشگران كشور به برخی كشورهای افریقایی و آسیایی صادر شد و بگفته آنها این دستگاه در گذشته به كشور وارد می شد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، احمدرضا حسین زاده، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: بر روی خیلی از محصولات، اطلاعاتی مانند بارکد، تاریخ، قیمت و سریال ساخت، دیده می شود و درج این اطلاعات توسط دستگاهی به نام پرینتر صنعتی یا جت پرینتر صورت می گیرد که ما در زمینه دستگاه ها و پرینترهای چاپ فعال هستیم.
وی با اعلان اینکه قبل از این، تمام نیاز کشور به دستگاه های جت پرینتر از کشورهایی مانند ژاپن و انگلستان تامین می شد، افزود: هم اکنون حدود ۱۲ مدل جت پرینتر در این شرکت تولید می شود. این دستگاه ها حدود ۴۰ کیلوگرم وزن دارند و در انواع مدلهای دستی، اتوماتیک، تک رنگ و دو رنگ، تولید می شوند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تصریح کرد: تولید محصولات مختلفی مانند قطعات خودرو، لوله و محصولات غذایی، نیاز به پرینترهای صنعتی (جت پرینترهای) متفاوتی دارند که مخصوص این محصولات تولید می شود. این محصول در ایران با یک سوم قیمت مشابه خارجی تولید می شود.
بر اساس اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، حسین زاده اضافه کرد: این شرکت تا کنون موفق شده است به کشورهایی مانند افغانستان، ترکیه، آذربایجان و کشورهای آفریقایی صادرات داشته باشد. به خاطر کیفیت خوب محصول و تفاوت قیمت قابل توجه آن با محصول مشابه خارجی، یک ایرانی که در استرالیا کارخانه تاسیس می کرد، از این محصول خریداری کرد تا در واحد تولیدی خود در آن کشور استفاده نماید.
منبع:

1399/04/15
17:57:47
5.0 / 5
2201
تگهای خبر: پرینتر , تولید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP