شرایط جذب شركتهای نوپا فناور در پردیس فنی و مهندسی عباسپور

شرایط جذب شركتهای نوپا فناور در پردیس فنی و مهندسی عباسپور

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری پارک علم و فناوری و مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی فراخوانی برای جذب شرکتهای نوپا فناور منتشر نموده است.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به منظور پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان تعدادی شرکت فناور را در پردیس فنی و مهندسی عباسپور این دانشگاه جذب می کند. متقاضیان برای استقرار در این واحد فناور می توانند تا ۱۵ اردیبهشت ماه جاری مدارک خویش را ارسال نمایند.
شرکت هایی که سهام داران آن از میان دانشجویان، دانش آموختگان یا اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی یا پردیس شهید عباسپور باشند، در اولویت پذیرش خواهند بود.
دارا بودن حداقل سطح آمادگی فناوری (مطالعات اولیه و امکان سنجی طرح صورت گرفته باشد) همچون شرایط جذب شرکت ها در این واحد فناور است. همینطور شرکت ثبت شده یا در شرف ثبت باشد و در غیر اینصورت تیم کاری شکل گرفته باشد و حداقل یک نفر تمام وقت در تیم حضور داشته باشد و شرکتهای متقاضی در سایر مراکز رشد و یا پارک های فناوری عضویت نداشته باشند و تابحال از تسهیلات این مراکز برخوردار نشده باشند.1400/02/13
12:33:53
5.0 / 5
1257
تگهای خبر: شركت , فناوری , مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵