ارتقای روش تدریس معلمان با كمك سامانه واقعیت افزوده

ارتقای روش تدریس معلمان با كمك سامانه واقعیت افزوده

یک شرکت فناور با ایجاد یک سامانه واقعیت افزوده آموزشی به معلمان سراسر کشور خدمات ارائه می دهد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، بهزاد سامانی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: ما در حوزه واقعیت افزوده مشغول به فعالیت هستیم و در این راستا یک سامانه جامع چند وجهی واقعیت افزوده را راه اندازی کردیم. این سامانه در حوزه واقعیت افزوده خدمات رسانی می کند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اضافه کرد: سه دسته از کاربران از این سامانه بهره مند می شوند؛ افرادی که می خواهند آموزش دریافت نمایند، آموزش دهندگان و تولیدکنندگان محتوا در حوزه واقعیت افزوده همچون کاربران استفاده کننده از خدمات این اپلیکیشن هستند.
وی افزود: واقعیت افزوده تولید شده در این سامانه در چارچوب، عکس، فیلم و مدل سه بعدی ارائه می شود. ما بعنوان واسط میان ارائه دهنده محتوا و دریافت کننده آن فعالیت داریم. همین طور خود ما نیز تولید محتوا انجام می دهیم، خصوصاً در ابتدای راه اندازی سایت، محتوای قابل توجهی تولید شد تا سایت بتواند فعالیت عادی خودرا شروع کند.
این فعال صنایع نرم و خلاق، با اشاره به خاصیت های فناورانه این حوزه، اظهار داشت: در ابتدای کار، حوزه های مختلفی مانند تبلیغات، ساخت محصولاتی مانند مبلمان و مانند آنها را تحت پوشش قرار دادیم. اما در ادامه تصمیم گرفتیم که برای افزایش کیفیت، در ابتدا فقط روی یک حوزه متمرکز شویم، به همین دلیل، هم اکنون در حوزه آموزش کار می نماییم.
سامانی، ضمن تاکید بر مزایای استفاده از این فنآوری در حوزه آموزش، اضافه کرد: دبیران و معلمان همچون کاربرهای اصلی این سایت محسوب می شوند. خیلی از آنها قصد دارند تا بمنظور ارائه آموزش باکیفیت تر، از محتوای سایت بهره مند شوند. همین طور این فناوری به ارتقاء روش تدریس آنها کمک می نماید.
برمبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اشاره کرد: امیدوار هستیم تا در آینده حوزه کاری این سامانه را گسترش دهیم و حوزه های دیگری را نیز به سبد کاری خود اضافه نماییم. هم اکنون مدل درآمدی این سامانه برمبنای ستاندن کارمزد و یا بهای تولید محتوا، استوار است.1400/01/06
13:26:05
5.0 / 5
1318
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲