صبح امروز صورت گرفت؛

تجمع بازنشستگان مخابرات مقابل وزارت ارتباطات

تجمع بازنشستگان مخابرات مقابل وزارت ارتباطات

پی اچ پی و جی كوئری: تعدادی از بازنشستگان شركت مخابرات ایران مقابل درب وزارت ارتباطات در خیابان شریعتی تهران تجمع كردند و خواهان پرداخت قانونی مطالبات خود شدند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از مهر، از بامداد امروز دوشنبه ۹ تیرماه، تعدادی از کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران به سبب مطالبات مربوط به عدم پرداخت رفاهیات و سنوات گذشته خود، مقابل درب وزارت ارتباطات تجمع کرده و خواهان پرداخت قانونی حقوق و مزایای خود شدند. بازنشستگان شرکت مخابرات ایران خواهان اجرای بخشنامه استخدامی مصوب ۳۰ مردادماه سال ۸۹ هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران هستند. گفته می شود که شرکت مخابرات ایران از سال ۹۷ مطالبات این کارکنان و بازنشستگان را پرداخت نکرده است.
در این باره محمدرضا بیدخام سخنگوی شرکت مخابرات ایران در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مطالبات بازنشستگان شرکت مخابرات ایران مربوط به عدم پرداخت رفاهیات می شود که در حال بررسی موضوع هستیم و به زودی نتیجه را اعلام خواهیم کرد. وی اظهار داشت: مطابق مصوبه جدید هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران، رفاهیات سال ۹۹ بر پایه مصوبه بخشنامه سال ۸۹ محاسبه و قسمتی از رفاهیات سنوات قبل کارکنان شاغل و بازنشستگان مشمول نیز تصویب و امسال پرداخت می شود.


منبع:

1399/04/09
22:07:31
5.0 / 5
2448
تگهای خبر: ارتباطات , شركت , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱