حمایت بنیاد آموزش فناوری نانو از فعالیتهای دانشگاه های علوم پزشكی

حمایت بنیاد آموزش فناوری نانو از فعالیتهای دانشگاه های علوم پزشكی

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری بنیاد آموزش فناوری نانو به منظور توسعه و ترویج فناوری نانو در بین قشر دانشگاهی از کلیه انجمن های علمی و گروه های دانشجویی فعال دانشگاه های علوم پزشکی در سرتاسر کشور دعوت به همکاری کرد.


به گزارش ایسنا، بر مبنای فراخوان بنیاد آموزش فناوری نانو از کلیه انجمن های علمی و گروه های دانشجویی فعال که به عضویت شبکه نهادهای ترویجی فناوری نانو درآمده اند در صورت عمل به مفاد آئین نامه های تعریف شده در ستاد نانو از مزایای مالی و اعتباری بهره مند می شوند.
بر این اساس این بنیاد در نظر دارد از انجمن های علمی-دانشجویی که تمایل به فعالیت در حوزه ترویج فناوری نانو دارند، حمایت کند که این حمایت ها شامل موارد زیر می شود:
آیین نامه پشتیبانی از رویدادهای آموزشی-ترویجی- کسب وکاری فناوری نانو
نهادهای ترویجی که مبادرت به برگزاری رویدادهایی در ارتباط با آموزش فناوری نانو، ترویج کاربردهای فناوری نانو یا کسب وکاری فناوری نانو کنند، بر طبق آئین نامه مصوب مورد حمایت قرار می گیرند.
آیین نامه حمایتی و رقابتی در حوزه علوم و فناوری نانو
بر اساس اعلام ستاد نانو، بنیاد آموزش فناوری نانو در جهت توسعه فعالیتهای ترویجی برای دانشجویان، از فعالیتهای نهادهای ترویجی در حوزه های مختلف حمایت خواهد نمود و همینطور از آثار برگزیده تقدیر به عمل خواهد آورد. این آئین نامه شامل ۴ بخش، پشتیبانی از آثار رسانه ای، تقدیر از تجارب نو، پشتیبانی از مسابقات دانشجویی و ارزیابی نهاد ترویجی برتر است.
منبع:

1399/12/16
13:55:40
0.0 / 5
1152
تگهای خبر: فناوری , كاربر , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP