از سوی دانشگاه تهران،

اعلام نتایج مرحله دانشگاهی جشنواره‏ بین المللی حركت

اعلام نتایج مرحله دانشگاهی جشنواره‏ بین المللی حركت

نتایج جشنواره‏ درون دانشگاهی حرکت ویژه‏ کارهای انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه تهران در بازه‏ زمانی خرداد 1398 تا آبان 1399 اعلام گردید.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، برمبنای آن چه اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران اعلام نموده است، در جشنواره‏ بین المللی حرکت، ۱۰۷ اثر بوسیله سامانه‏ culfest.ut.ac.ir دریافت شده است که بعد از داوری، ۲۰ اثر در محور و زیرگروه های مختلف واجد امتیاز لازم برای کسب رتبه‏ برگزیده و شایسته مورد تقدیر قرار گرفتند. از آثار انجمن های علمی دانشجویی و دانشجویان برگزیده افزون بر ارسال به جشنواره‏ بین المللی حرکت، با اهدای جوایز و لوح سپاس تقدیر خواهد شد.
فراخوان شرکت در جشنواره در محورهای انجمن برتر، فعالیت خلاقانه، مسابقه، محتوای دیجیتال، کارآفرینی، بخش ویژه و نشریه به صورت اختصاصی برای انجمن های علمی دانشجویی و محورهای کتاب و اختراع برای تمامی دانشجویان در زیرگروه های فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر و معماری، کشاورزی، محیط زیست و دامپزشکی و علوم انسانی در تاریخ ۱۰ آبان بوسیله سامانه جامع فرهنگی اجتماعی نگارستان منتشر گردید و دریافت آثار تا تاریخ ۳۰ آذر ادامه داشته است.
نتایج این مرحله در اینجا قابل مشاهده می باشد.1399/11/29
23:44:38
0.0 / 5
1871
تگهای خبر: دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴