با امضای تفاهم نامه ای محقق شد

توسعه اكوسیستم آزمون های شناختی با تفاهم دو نهاد علمی

توسعه اكوسیستم آزمون های شناختی با تفاهم دو نهاد علمی

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، تفاهم نامه همکاری با هدف توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی به امضای مجید نیلی احمد آبادی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری و محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران به امضا رسید.
مشارکت درکمک به ساز و کار اجرایی زیست بوم آزمون های شناختی در کشور و بومی ­سازی و اعتبارسنجی آزمون های روانشناسی از دیگر اهداف امضای این تفاهم نامه همکاری است.
برپایه این یادداشت تفاهم همکاری، طرفین در زمینه تشریک مساعی و استفاده حداکثری از امکانات، ظرفیت ها و فرصت ها برای توسعه و پیشبرد اهداف مشترک توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی در کشور، تسهیل در امر تولید محتواهای استاندارد آموزشی، برگزاری دوره­ های آموزشی، کارگاه ها و جلسات پرسش و پاسخ، انجام مطالعات پژوهشی مشترک و انتقال دانش و تجربیات با یکدیگر همکاری می کنند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، برگزاری دوره های آموزشی، تدوین متون و تأمین اساتید در حوزه علوم شناختی و صدور گواهی نامه انتهای دوره ها، ترویج و اطلاع رسانی و آگاه ­سازی نسبت به توسعه سرمایه شناختی درجامعه و هم مقررات اکوسیستم آزمون های شناختی از دیگر زمینه های این توافق نامه همکاری بیان شده است.
منبع:

1399/11/16
18:28:43
0.0 / 5
1163
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴