بومی سازی ۳ تجهیز در رابطه با درمان كرونا از طرف دانش بنیان ها

بومی سازی ۳ تجهیز در رابطه با درمان كرونا از طرف دانش بنیان ها

پی اچ پی و جی کوئری: دستگاه های اکسیژن ساز، تجهیزات جانبی هوای فشرده و گازهای طبی محصول دانش بنیان 3 شرکت هستند که همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور بومی سازی شدند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس کرونا شرکت های دانش بنیان تلاش کردند تا با تولید تجهیزات مورد نیاز مانند دارو، تجهیزات پزشکی، دستکش، ماسک مورد نیاز بیماران، کادر درمانی و جامعه را تامین کنند. به همین دلیل این شرکتها برای تولید دستگاه های اکسیژن ساز به میدان آمدند و با افزایش و سرعت دادن به خط تولید خود، روند بهبود بیماران کرونائی را شتاب دادند.
دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی یکی از شرکت های دانش بنیان یکی از این محصولات است. این شرکت با تولید انواع مختلف این دستگاهها کار خودرا شروع کرد و در ایام شیوع ویروس کرونا با شتاب دادن به تولید محصولاتش، به یاری کادر درمانی کشور و بیماران شتافت.
تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده محصول تولیدی یکی از گروه های صنعتی است. این گروه برای مبارزه با بحران کرونا و باتوجه به نیاز مبرم مراکز درمانی و بیمارستانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به تجهیزات تولیدکننده اکسیژن مورد نیاز بیماران، مبادرت به تولید و ارسال پکیج های اکسیژن ساز به درمانگاه ها و بیمارستان ها کرده است.
برمبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، علاوه بر آن یکی دیگر از شرکت های دانش بنیان مبادرت به تولید گازهای طبی(اکسیژن) کرده است. این محصولات در ایام شیوع ویروس کرونا به یاری بیماران آمده و نیاز کشور در حوزه اکسیژن را تامین کرده است. این دستگاه قابلیت نمایش لحظه ای را دارد و قابل کنترل با سیستم اندروید نیز هست.
منبع:

1399/10/20
19:25:58
0.0 / 5
1425
تگهای خبر: اندروید , تولید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP