ساخت دستگاه اتوماتیك ضدعفونی كننده پاكت های خرید و كیف های دستی

ساخت دستگاه اتوماتیك ضدعفونی كننده پاكت های خرید و كیف های دستی

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری طراحی و تولید دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده پاکت های خرید و کیف های دستی در جهت مقابله با شیوع بیماری کرونا توسط فناوران مرکز رشد واحدهای فناور افضلی پور دانشگاه شهید باهنر کرمان صورت پذیرفت.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، محمد مهدی جزینی زاده، مدیر عامل شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور افضلی پور دانشگاه شهید باهنر کرمان در مورد طراحی و تولید این دستگاه اظهار داشت: با عنایت به پاندمی و شیوع بسیار بالای ویروس کووید- ۱۹، بهداشت از ملزومات زندگی امروزه شده است. طبق آخرین پژوهش های صورت گرفته توسط CDC ذرات ویروسی تا مدت ها بر روی سطوح زنده می ماند و احتمال انتقال به افراد وجود دارد، بنابراین برای حفظ سلامت و ایفای رسالت اجتماعی در پاندمی کرونا دستگاه تمام اتوماتیک ضد عفونی کننده پاکت خرید و کیف را برای نخستین بار در کشور طراحی و تولید کرده ایم.
وی ادامه داد: از خصوصیت های این دستگاه تمام اتوماتیک می توان به مخزن مایع ضدعفونی کننده به حجم ۱۰ لیتر، اسپری ذرات ضد عفونی کننده به صورت کاملاً پودری، مجهز به سیستم جمع آوری اضافات مایع ضدعفونی کننده، بدنه از جنس آنتی باکتریال و مقاوم در مقابل رطوبت، سیستم اتوماتیک تشخیص حرکت و غیر حساس به نور شدید، طراحی ارگونومیک به صورت ایستگاهی و استقامت بالای بدنه، امکان ضد عفونی درون پاکت و امکان طراحی اختصاصی با اضافه کردن برچسب و لوگوی مورد نظر به دستگاه اشاره نمود.
بر مبنای اعلام وزارت علوم، جزینی زاده تصریح کرد: این دستگاه در زمان کمتر از ۲ ثانیه به ضدعفونی تمام سطحی که درون آن قرار می گیرد، می پردازد.1399/10/17
23:59:23
0.0 / 5
1145
تگهای خبر: تولید , دستگاه , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP