پذیرش ایده های خلاق حوزه امداد و نجات در رویدادی نوآورانه

پذیرش ایده های خلاق حوزه امداد و نجات در رویدادی نوآورانه

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری «ایده پردازی در حوزه امداد، نجات و اطفاء حریق» مبحث برگزاری یک رویداد فناورانه است که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان آتش نشانی برگزار می گردد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با برگزاری رویداد فناورانه ایده پردازی در حوزه امداد و نجات و اطفاء حریق به دنبال تزریق خلاقیت ها و نوآوری ها به این حوزه حساس و مهم در کشور است.
سازمان آتش نشانی هم از این رویداد حمایت می کند و در داوری های آن حضور خواهد داشت. تیم های برتر این رویداد و طرح های منتخب آنها تا مرحله تجاری سازی ایده ها و کاربردی شدن محصولاتشان مورد حمایت سازمان آتش نشانی قرار می گیرند.
محورهای این رویداد هم شامل طراحی مگاروتور اطفایی با واترگان، طراحی ریزپرنده با قابلیت پرواز و شناسایی در محیط بسته با دود و دمای بالا و طراحی مگاروتور با قابلیت حمل نفر می شود.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم از ۵ تیم برتر حاضر در این همایش برای طراحی و ساخت محصول نهایی حمایت می کند. همینطور ۳ تیم برتر هم می توانند در مرکز نوآوری مستقر شوند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، علاقه مندان برای مشارکت در این رویداد فناورانه تا ۲۰ بهمن ماه سالجاری فرصت دارند ایده های خویش را ارسال نمایند.1399/10/16
11:39:18
0.0 / 5
1585
تگهای خبر: فناوری , كاربر , كشور , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳