معرفی ۳۰ طرح قابل سرمایه گذاری در نمایشگاه مجازی سیستان و بلوچستان

معرفی ۳۰ طرح قابل سرمایه گذاری در نمایشگاه مجازی سیستان و بلوچستان

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری مدیر فن بازار منطقه ای سیستان و بلوچستان از عرضه ۳۰ طرح سرمایه گذاری بر مبنای اولویت ها، مزیت های استان و در نمایشگاه مجازی دائمی این استان اطلاع داد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، فرید شاهمرادی ضمن اشاره به ایجاد نمایشگاه مجازی دائمی و اجرایی شدن شبکه فناوری و نوآوری استان سیستان و بلوچستان، اضافه کرد: در شبکه فناوری و نوآوری سیستان و بلوچستان که توسط فن بازار بوجود آمده است، تمام شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و بازیگران زیست بوم نوآوری استان این فرصت را پیدا می کنند تا نیازهای فناورانه، طرح های پژوهشی، فرصت های کارآفرینی و سرمایه گذاری خویش را عرضه و پاسخ های مناسب دریافت نمایند.
شاهمرادی افزود: هم اکنون ۳۰ طرح سرمایه گذاری بر مبنای اولویت ها، مزیت های استان و هر شهرستان در چارچوب این نمایشگاه و شبکه دائمی عرضه شده است.
به قول مدیر فن بازار منطقه ای سیستان و بلوچستان، فن بازار منطقه ای استان سیستان و بلوچستان هم موفق شده است تا ۱۵ عرضه و تقاضای فناوری را مدیریت کند. این ۱۵ مورد در دید عموم قرار گرفته است تا شرکتهای توانمند بر مبنای نیاز خود به آن پاسخ دهند.
منبع:

1399/09/17
09:32:57
5.0 / 5
1221
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP