به دلیل نابودی فرصت های شغلی صورت گرفت؛

اعتراض فرانسوی ها به فعالیت آمازون در این كشور

اعتراض فرانسوی ها به فعالیت آمازون در این كشور

گسترش کارهای آمازون در فرانسه با مخالفت گروه های مختلف روبرو شده است.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از رویترز، طی روزهای گذشته فعالان تغییرات و آب و هوایی در فرانسه نسبت به گسترش کارهای آمازون در این کشور اعتراض کردند. روز جمعه آنان به نشانه اعتراض جعبه های ارسال بسته های آمازون را جلوی ساختمان وزارت اقتصاد این کشور تلنبار کردند.
این درحالی است که آمازون با تأخیر، کمپین تخفیف خرید در جمعه سیاه در فرانسه را اجرا کرده است. این معترضان متعلق به ۳ گروه مختلف بودند و بنری روی نمای بیرونی ساختمان نصب کردند که روی آن شعار «تغییر مالک» و تصاویر جف بزوس (مدیر ارشد اجرائی آمازون) و امانوئل ماکرون (رئیس جمهور فرانسه) دیده می شد. یکی از سخنگویان معترضان در این زمینه می گوید: آمازون علاوه بر نابودی فرصت های شغلی در فرانسه به آب وهوا نیز خسارت می زند. این شرکت تا حالا چند انبار در فرانسه ساخته و تصمیم دارد سازه های بیشتری را نیز بسازد. معترضان معتقدند این خرده فروشی آنلاین آمریکایی عامل اصلی تغییر کاربری زمین های کشاورزی است، این پروسه به میزان قابل توجهی به تغییرات آب و هوایی و از بین رفتن تنوع محیط زیست دامن می زند.
طی دوره همه گیری کووید ۱۹ درآمد آمازون به شدت افزایش یافت و توانایی آن برای حفظ فروش کالا طی قرنطینه موجب سرخوردگی مخالفان این شرکت شده که معتقدند این روند به کسب و کارهای کوچک آزار می زند و فرهنگ مصرف گرایی را ترویج می کند.

1399/09/16
20:58:20
5.0 / 5
1527
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP