معرفی 6 تیم برتر مسابقات برنامه نویسی دانشگاه امیركبیر

معرفی 6 تیم برتر مسابقات برنامه نویسی دانشگاه امیركبیر

پی اچ پی و جی كوئری: نتایج بیستمین دوره مسابقات برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیركبیر مشخص شد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، در بیستمین دوره از مسابقات برنامه نویسی انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بخش دانشجویی تیم دانشگاه شریف متشکل از علی شفیعی، کیوان رضایی و حمیدرضا هدایتی موفق به کسب رتبه اول، تیم دانشگاه صنعتی امیرکبیر متشکل از فرشید نوشی، امیرحسین ثنا و ابوالفضل بکیاسای موفق به کسب رتبه دوم و تیم دانشگاه تهران متشکل از علیرضا توکلی، رامتین راهواریان و سینا ناصریان موفق به کسب رتبه سوم شدند.
به این تیم های برگزیده به ترتیب از جانب اسپانسر مسابقه جوایز نقدی ای به ارزش ۴.۵میلیون تومان، ۳ میلیون تومان و ۱.۵ میلیون تومان اهدا می شود.
در بخش دانش آموزی هر سه تیم برتر از دبیرستان علامه حلی۱ بودند. تیم برتر اول شامل علیرضا کاویانی، علیرضا کشاورز و پارسا علیزاده، تیم دوم مهرداد سهرابی، آرین علوی رضوی و علی صفری و تیم سوم محمدحسین نجفی، مهدی شکوفی و سید امیرمحمد شاهرضایی بودند.
به تیم های برتر دانش آموزی هم جوایز نقدی ای به ارزش ۳میلیون تومان، ۱.۸میلیون تومان و ۱.۲ میلیون تومان از جانب دانشگاه صنعتی امیرکبیر اهدا می شود.
مسابقه امسال شامل ۱۳ سوال الگوریتمی بود که شرکت کنندگان توانستند به ۱۱ سوال پاسخ بدهند و ۲ سوال بدون حل باقی ماند. از جانب اسپانسر به تیم هایی که هر سوال را زودتر از بقیه حل کرده اند نیز جوایزی اهدا می شود.
برمبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این دوره از مسابقات ۳۵۴ نفر در قالب ۱۱۸ تیم ۳ نفره حضور داشتند که از این تعداد ۷۵ تیم از ۲۸ دانشگاه در بخش دانشجویی و ۴۳ تیم از ۲۹ دبیرستان در بخش دانش آموزی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
منبع:

1399/09/11
13:30:44
5.0 / 5
1593
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲