برگزاری رویدادی ملی در حوزه سرمایه گذاران در كسب وكارهای علوم شناختی

برگزاری رویدادی ملی در حوزه سرمایه گذاران در كسب وكارهای علوم شناختی

رویداد ملی سرمایه گذاری در كسب و كارهای حوزه علوم شناختی همزمان با هفته آگاهی از مغز به صورت برخط در تهران انجام می شود.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، برنامه ملی سرمایه گذاری در حوزه فناوری های شناختی (BRAINVEST) با هدف جذب سرمایه گذاران جدید و مشارکت دستگاه های متولی برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای این حوزه و تولید ثروت از این علم، پایه ریزی شده است.
این برنامه طی تفاهم نامه ای بین ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بعنوان نهاد نظارتی و صندوق پژوهش و فناوری گیلان بعنوان نهاد مجری از شهریور ماه امسال شروع شد و در حال تشکیل تیم های راهبری و داوری و همین طور مذاکره با نهادهای مشارکت کننده برای عقد تفاهم نامه همکاری و قرارداد سرمایه گذاری است.
شعار اصلی این برنامه ملی «توسعه سرمایه شناختی جامعه ایرانی» است. این رویداد 10 اسفند ماه همزمان با هفته آگاهی از مغز برگزار می گردد.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، مخاطبان برنامه ملی سرمایه گذاری در حوزه فناوری های شناختی، سرمایه گذاران، استارتاپ های حوزه فناوری های شناختی، نهادهای متولی و شرکت های دانش بنیان هستند و سرمایه پذیری در قالب برنامه ملی و بهره مندی از خدمات صندوق پژوهش و فناوری تخصصی علوم شناختی نیز بعنوان دو خدمت اصلی به وجود آمده در قالب این برنامه بشمار می آیند.1399/09/10
16:26:37
5.0 / 5
1276
تگهای خبر: تخصص , تولید , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP