پشتیبانی از كارگزاران تبادل فناوری شتاب می گیرد

پشتیبانی از كارگزاران تبادل فناوری شتاب می گیرد

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بسته های تشویقی را برای پشتیبانی از كارگزاران تبادل فناوری عرضه می دهد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، برای ایجاد ارتباط میان نیازهای فناورانه و شرکتهای دانش بنیان و صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مبادرت به پشتیبانی از کارگزاران تبادل فناوری کرده است.
این کارگزاران وظیفه دارند تا با شناسایی توانمندی های شرکتهای دانش بنیان و فناور زمینه اتصال و ارتباط آنها را به صنایع بزرگ و مراکز تولیدی فراهم گردد.
در این بسته از جانب مرکز شرکت هاو موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت های اطلاعاتی، تبلیغاتی، ارتباط گیری و کمک هزینه مالی به کارگزاران تبادل فناوری به منظور برگزاری رویدادهای حضوری عرضه نیازمندی های فناورانه، عرضه می شود.
همینطور عرضه خدمات زیرساختی، اطلاعاتی، تبلیغاتی و مالی به کارگزاران تبادل فناوری به منظور برگزاری وبینار عرضه نیازمندی های صنعتی، بخش دیگری از این حمایت ها را شامل می شود.
کارگزاران با این حمایت پویش هایی را تحت عنوان « چالش های توسعه فناوری و حل مسائل صنعتی» برگزار خواهند کرد. عرضه حمایت تشویقی بلاعوض به قراردادهای نهایی حاصل از فعالیتهای کارگزاران تبادل فناوری، هم بخش دیگری از این بسته حمایتی را تشکیل می دهد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با عرضه حمایت های مختلف و پشتیبانی مالی همزمان با نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد کارگزاران، آنها را تشویق می کند که تلاش بیشتری برای توسعه زیست بوم نوآوری کشور انجام دهند.

منبع:

1399/09/09
22:57:46
5.0 / 5
1224
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴