بسته ویژه معاونت علمی برای شركتهای دانش بنیان در جهت توسعه محصولات

بسته ویژه معاونت علمی برای شركتهای دانش بنیان در جهت توسعه محصولات

به گزارش پی اچ پی و جی كوئری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یك بسته ویژه خدمتی، شامل ۹ سرفصل گوناگون برای تسهیل فعالیت شركتهای دانش بنیان و خلاق ارائه نمود.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، پس از ثبت تقاضا، شرکتهای دانش بنیان، حمایت های مالی و فنی را جهت دریافت گواهینامه های لازم مانند مجوزهای اداره کل تجهیزات پزشکی، CE و انواع ISO را دریافت می کنند. ازاین رو کارشناسان این حوزه در جهت توسعه خدمات، این بسته خدمتی را به ۹ سرفصل مختلف تقسیم کرده اند.
"مشاوره پروانه بهداشت"، "گزارش نیازسنجی تأییدیه های مورد نیاز شرکت"، "مشاوره استقرار در فضاهای صنعتی و نیمه صنعتی، پارک ها و مراکز رشد"، "صدور گواهی انطباق (COC)" و "استقرار شرکتهای دانش بنیان در کاربری مسکونی شهر تهران" همچون خدماتی است که به شرکتهای دانش بنیان از جانب معاونت علمی عرضه می شود.
صدور گواهی انطباق به این مفهوم است که در صورت تطبیق مشخصه های عملکردی محصول موردنظر با یک استاندارد ملی، منطقه ای، بین المللی، جامعه ای و یا کارخانه ای اظهار شده قابل پذیرش، گواهینامه انطباق یافته توسط سازمان ملی استاندارد ایران صادر می شود.
بر مبنای اعلام معاونت علمی، در واقع بر مبنای توافقنامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکتهای خلاق و دانش بنیان می توانند از گواهینامه انطباق یافته با گواهی مورد نظر خود بهره مند شوند.
منبع:

1399/09/03
13:52:02
5.0 / 5
1257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲