ارائه ۶ بسته حمایت بیمه ای برای دانش بنیان ها

ارائه ۶ بسته حمایت بیمه ای برای دانش بنیان ها

شبكه فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ارائه 6 بسته بیمه ای برای پوشش ریسك دارایی شركت های دانش بنیان و محصولات آنها آگاهی داد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، این بسته های بیمه ای در بخش بیمه های آتش سوزی و بیمه های مسئولیت کارفرما، مسئولیت حرفه ای و مسئولیت کالا عرضه شده است. علاوه بر این دو بخش شرکت بیمه ایران دو بسته بیمه ای نیز در حوزه های بیمه های اشخاص (درمان) و بیمه های مهندسی (الکتریکال و مکانیکال) به شرکت های دانش بنیان ارائه می کند.
همین طور برمبنای اعلام شبکه فناوری و نوآوری معاونت علمی (TINET) مستقر در پارک فناوری پردیس، طرح بیمه تکمیلی درمان بیمه ایران برای شرکت های دانش بنیان از یکم تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ در حال اجراست. علاوه بر آن خرید بیمه تکمیلی درمان بوسیله نمایندگی های بیمه ایران امکان پذیر است. نرخ و شرایط اعلامی نیز حداکثر ۱۵ روز از تاریخ نامه اعتبار خواهد داشت و در صورت هرگونه افزایش ضریب تعرفه هزینه های درمانی، حق بیمه اعلام شده مورد تجدید نظر قرار خواهد گرفت.
شرکت های متقاضی بیمه درمان باید حداقل نیمی از کارکنان خودرا به همراه اعضای خانواده تحت تکلف آنها را مطابق با فهرست بیمه تامین اجتماعی برای بیمه معرفی کنند.
باتوجه به توافق صورت گرفته، در صورتیکه متقاضیان طرح بیمه تکمیلی درمانی از خدمات بیمه تامین اجتماعی و سایر خدمات بیمه ای نیز بهره مند باشند، باز هم می توانند از این طرح بیمه ای استفاده کنند. در صورتیکه بیمه شدگان این طرح از خدمات بیمارستان های غیر طرف قرارداد استفاده کنند، هزینه ها با اصل صورت حساب برمبنای تعرفه، بیمارستان های طرف قرارداد هم تراز، محاسبه می شود.
در صورتیکه فرد بیمه شده بخواهد برای افرادی که تحت تکلف او نیستند، پوشش بیمه بوجود آورد، فرانشیز این گروه از بیمه شدگان ۱۰ درصد بیشتر از سایر بیمه شدگان خواهد بود.
برای گروه های کمتر از ۱۰۰۰ نفر، حق بیمه، بیمه شدگان صفر تا ۶۰ سال مطابق با حق بیمه اعلامی و برای بیمه شدگان ۶۰ تا ۷۰ و ۷۰ سال به بالا به ترتیب با ۵۰ درصد و ۱۰۰ درصد افزایش نسبت به حق بیمه اعلامی محاسبه می شود.
برمبنای اعلام معاونت علمی، همین طور برمبنای مفاد دیگری از این طرح، ارائه فهرست بیمه گر اول واحد و تایید آن در هنگام صدور قرارداد الزامی است و مالیات و عوارض بر ارزش افزوده و مالیات سلامت مطابق با آخرین مصوبات سازمان امور مالیاتی کشور به حق بیمه های مورد نظر، اضافه می شود.1399/08/25
20:53:26
5.0 / 5
1596
تگهای خبر: بیمه , خدمات , شركت , فرم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP