فراخوان سومین جایزه مریم میرزاخانی

فراخوان سومین جایزه مریم میرزاخانی

به گزارش پی اچ پی و جی كوئری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همكاری معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، سومین جشنواره ملی زن و علم (جایزه مریم میرزاخانی) را برگزار می نماید.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، این اقدام به منظور تجلیل از نقش برجسته بانوان نخبه و فعال دانشگاهی انجام می شود. شناسایی و معرفی ظرفیت ها، استعدادها و توانمندی های زنان در حوزه های علمی، فرهنگی و اجتماعی به منظور اثربخشی مضاعف آنان در پیشبرد اهداف توسعه ای کشور؛ توجه به نقش ارزشمند زنان و معرفی ظرفیت های موجود جامعه علمی زنان؛ کوشش برای افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی بانوان و الگوسازی شخصیت های موفقی همچون دکتر مریم میرزاخانی برای زنان نخبه و فعال دانشگاهی، همچون اهداف برگزاری آن مطرح گردیده است.

این جشنواره در یک بخش رقابتی و در دو مرحله برگزار می گردد. محورهای رقابتی در سه بخش: الف) شاخصهای علمی، ب) شاخصهای فرهنگی و اجتماعی و ج) بخش اجتماعی، برنامه ریزی شده است.

بانوان داوطلب در سه رده سنی می توانند در جشنواره شرکت کنند: الف) بانوان زیر ۴۰ سال، ب) بانوان ۴۰ تا ۶۵ سال و ج) بانوان بالای ۶۵ سال.
بخش علمی این جشنواره در گروه های: علوم انسانی، علوم پایه، فنی- مهندسی، هنر و معماری، گروه کشاورزی، دامپزشکی و محیط زیست و گروه علوم پزشکی برگزار می گردد.

شرکت کنندگان در جشنواره باید گزارشی از فعالیت ها و دستاوردهای علمی، فرهنگی و اجتماعی خود به همراه مستندات تایید کننده آنرا تا ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹ از راه سامانه جشنواره به آدرس http: //wsfestival.ir ارسال نمایند.

برگزیدگان، بعد از داوری مستندات ارسالی، تا تاریخ ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹ معرفی می گردند. مراسم اختتامیه این جشنواره در تاریخ ۲۹ آذرماه ۱۳۹۹ برگزار می شود که در آن، به برگزیدگان هر یک از حوزه های رقابتی، تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می شود.

متقاضیان شرکت در این جشنوراه ملی می توانند برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به سامانه جشنواره رجوع و یا با شماره تلفن ۸۲۲۳۳۲۸۴ تماس بگیرند.
بر مبنای اعلام معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، این جشنواره معتبر و مشمول امتیاز بند ۱۵ جدول ۳-۱ و بند ۱۶ جدول ۳-۲ آئین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی است.
منبع:

1399/08/08
15:06:01
5.0 / 5
1489
تگهای خبر: شركت , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵