یك مسئول در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

مدلی برای مراكزی كه رشد خوبی نداشته اند تعریف می شود

مدلی برای مراكزی كه رشد خوبی نداشته اند تعریف می شود

به گزارش پی اچ پی و جی كوئری لرستان مسئول مراكز نوآوری، اداره برنامه وبودجه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: مدلی برای مراكزی كه رشد خوبی نداشته اند تعریف می شود.


رستمی امروز دوم مهرماه در جلسه ارزیابی واحدهای فناور مرکز رشد و نوآوری جهاد دانشگاهی لرستان اظهار نمود: دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری پیگیر زیست فناوری هستند و حمایت هایی را نیز در این راستا داشته اند.
وی با اعلان اینکه این معاونت زیرساخت هایی را در شهرستان‎های مختلف کشور به وجود آورده است، اضافه کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دنبال این است که پالایشی را از این مراکز انجام و نقصها کار را شناسایی و در چارچوب گزارشی تهیه نماید تا از آن در سیاست گذاری و پشتیبانی از مراکز در مراحل بعدی استفاده گردد.
مسئول مراکز نوآوری، اداره برنامه وبودجه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: امروز بازدیدهایی را در امتداد پایش مراکز رشد داشتیم که چه اقداماتی انجام شده و این مراکز در چه وضعیتی قرار دارند و خروجی آنها را ارزیابی نماییم.
رستمی بیان کرد: درنهایت توانمندی مراکز رشد برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مشخص و دسته بندی و گرید بندی خواهیم کرد تا مدلی برای مراکزی که رشد خوبی نداشته تعریف شود.
وی اظهار نمود: خروجی جلساتی ازاین دست به توسعه مراکز رشد و توسعه استان کمک خواهدنمود.
منبع:

1399/07/03
12:38:11
5.0 / 5
1485
تگهای خبر: فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲