حضور یك شركت دانش بنیان در بین كارآفرینان برتر استان تهران

حضور یك شركت دانش بنیان در بین كارآفرینان برتر استان تهران

به گزارش پی اچ پی و جی كوئری در سیزدهمین دوره معرفی كارآفرینان برتر استان تهران یكی از شركت های دانش بنیان بعنوان كارآفرین برتر ارائه شد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، در سیزدهمین دوره معرفی کارآفرینان برتر استان تهران، ۳ شرکت برتر در حوزه صنعت، ۳ شرکت در حوزه خدمات و ۳ شرکت در بخش کشاورزی بعنوان کارآفرینان برتر مورد تقدیر قرار گرفتند، ضمن اینکه ۷ شرکت در بخش صنعت بعنوان تلاشگر شایسته تقدیر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
یکی از شرکت های دانش بنیان عرضه خدماتی نوین در بازار سرمایه ایران بعنوان کارآفرین برتر مورد تقدیر قرار گرفت. این شرکت خدماتی را در زمینه "جمع آوری، پردازش و عرضه اطلاعات مربوط به ورقه بهادار، معامله ورقه بهادار و ناشر ورقه بهادار"، "جمع آوری و پردازش اطلاعات مالی، اقتصادی و تجاری برای عرضه به سرمایه گذاران، محققان و سایر اشخاص یا انتشار آنها از طرق مختلف"، "ایجاد بانک اطلاعات جامع مالی"، "طراحی، محاسبه و انتشار انواع شاخصهای مالی و اقتصادی ایران و سایر کشورها"، "ساده سازی و درک پذیر کردن پارامترهای پیچیده بازار سرمایه"، "مشاوره تأمین مالی"، "تهیه گزارش های توجیهی" و "تهیه طرح کسب و کار" عرضه می دهد.
دکتر علی رسولی زاده، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در این مراسم ضمن دریافت تندیس کارآفرین برتر استان اظهار داشت: ما این مأموریت را برگزیده ایم که "دستیار هوشمند اقتصادی مردم" باشیم. بنابراین با استفاده از متخصصان هوش مصنوعی، سامانه های متنوعی را طراحی و پیاده سازی کردیم.
عرضه سامانه ای برای متقاضیان حقیقی به منظور دریافت تسهیلات غیر حضوری از محصولات دانش بنیان این شرکت است که هم اکنون در یکی از بانکهای کشور به بهره برداری رسیده است.
اپلیکیشن سیگنال این شرکت هم اطلاعاتی در زمینه آخرین تغییرات قیمت سهام شرکت ها، اوراق بدهی، صندوق های سرمایه گذاری، طلا، سکه، ارز، ارزهای دیجیتال، نفت و مشتقات و فلزات را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
منبع:

1399/06/15
23:10:17
5.0 / 5
1603
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵