معرفی ۸ شركت منتخب در جشنواره برترین های پارك پردیس

معرفی ۸ شركت منتخب در جشنواره برترین های پارك پردیس

به گزارش پی اچ پی و جی كوئری مدیر كل نظارت و ارزیابی پارك فناوری پردیس از معرفی 8 شركت برتر این پارك در جشنواره برترین شركت های پارك، آگاهی داد و اظهار داشت: این جشنواره روز 17 شهریورماه جاری انجام خواهد شد.


به گزارش ایسنا، محسن علی اکبریان با اعلان اینکه فراخوان مشارکت در جشنواره برترین شرکت های پارک از ۱۱ تیر ماه انتشار یافت، اضافه کرد: هر سال طی برگزاری این جشنواره فعالیت شرکت ها در چند سرفصل سنجیده می شود که شامل «صادرات محصولات و خدمات فناورانه»، «همکاری با طرف های خارجی»، «همکاری با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی»، «توسعه اقتصادی»، «هم افزایی بین شرکت ها در مجموعه داخل پارک»، «تولید و توسعه فناوری» و «ارتقا و توسعه سازمانی» و «مسئولیت اجتماعی» می شود.
علی اکبریان در مورد مشارکت استارتاپ های مستقر در کارخانه های نوآوری در این جشنواره اظهار داشت: استارتاپ های مستقر در شعب، در صورت کامل شدن پروسه عضویتشان در پارک فناوری پردیس، امکان شرکت در جشنواره برترین شرکت ها را دارند. حدود ۸ استارتاپ مستقر در شعب که واجد این شرط بودند، در ارزیابی امسال شرکت کردند. فعالیت شتابدهنده های مستقر در کارخانه های نوآوری نیز، توسط مرکز شتابدهی نوآوری به صورت مجزا سنجیده می شود.
مدیر کل نظارت و ارزیابی واحدهای فناور پارک فناوری پردیس با اشاره به نتایج داوری ها تصریح کرد: برمبنای رای داوران ۶ شرکت برگزیده از میان شرکت های مستقر در پارک انتخاب شدند، همین طور ۲ شرکت از میان شرکت های مرکز رشد فناوری نخبگان هستند. این برگزیدگان در روز برگزاری این جشنواره در ۱۷ شهریور معرفی می گردند.
برمبنای اعلام پارک فناوری پردیس، علی اکبریان با اشاره به اینکه پروسه ارزیابی شرکت ها به دو صورت کمی و کیفی انجام می شود، اظهار داشت: امسال در نسبت ارزیابی کمی و کیفی روند سال قبل را حفظ کردیم؛ ۸۰ درصد از پروسه ارزیابی کمی و بر اساس مستندات ارائه شده توسط شرکت ها و ۲۰ درصد از آن کیفی و بر اساس نظر متخصصان و خبرگان بود.
منبع:

1399/06/12
08:35:02
5.0 / 5
1052
تگهای خبر: تخصص , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱