عرضه نرم افزار مدیریت وسایل نقلیه برقی مبتنی بر اینترنت اشیاء

عرضه نرم افزار مدیریت وسایل نقلیه برقی مبتنی بر اینترنت اشیاء

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، یکی از شرکتهای دانش بنیان مستقر در کارخانه نوآوری های وی، نرم افزار مدیریت وسایل نقلیه را جهت استفاده اشتراکی از این وسایل پیاده سازی کرد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، سید سجاد غرضی، مدیرعامل این شرکت ضمن اشاره به ضرورت استفاده از حمل و نقل هوشمند و پاک، اظهار داشت: این نرم افزار با الگو گرفتن از نمونه های موفق جهانی و با بومی سازی و توسعه فناوری های لازم این حوزه در داخل کشور، از فروردین ۱۴۰۱ طرح آزمایشی خویش را با هماهنگی ستاد حمل و نقل پاک شهر تهران در اراضی عباس آباد اجرایی کرد.
وی اظهار نمود: موتورها و دوچرخه های برقی بر مبنای نرم افزار تولیدی این شرکت، با یک مرتبه شارژ کامل می توانند مسیری در حدود ۶۰ کیلومتر را با سرعت مطمئنه طی کنند. همینطور تجهیزات کامل جهت استفاده از این وسایل نقلیه برقی در آن تعبیه شده و شهروندان به سادگی می توانند از این وسایل بهره گیرند.
غرضی افزود: همینطور اسکوترهای برقی این شرکت در مرحله تست شهری و بردهای الکترونیکی هستند که بزودی قابلیت اضافه شدن به ناوگان شهری این شرکت را دارا هستند.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، وی ادامه داد: این شرکت با بهره گیری از سامانه هوشمند مدیریت ناوگان خود، توانایی آنرا دارد تا در مقیاس شهر تهران، ناوگان برقی اشتراکی را در اختیار عموم شهروندان قرار دهد. الان در مناطق ۳، ۷ و ۸ شهر تهران وسایل نقلیه برقی این شرکت درحال خدمت رسانی است.
غرضی افزود: اپلیکیشن ما به شهروندان اجازه می دهد در مکانهای تعیین شده، سفرهای درون شهری خویش را به سادگی و بدون واسطه انجام دهند. اپلیکیشن زی رو هم اکنون در تمامی مارکت های اندرویدی (گوگل پلی، کافه بازار و مایکت) در دسترس عموم قرار دارد. همینطور برای کاربرانی که گوشی آیفون دارند، نسخه وب اپلیکیشن در دسترس می باشد.
منبع:

1402/11/10
14:16:15
5.0 / 5
200
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
دوستان پی اچ پی و جی كوئری