یك انجمن ارتباطی هشدار داد:

برنامه ریزی آمریكایی های خرافاتی برای حمله به دكل های نسل پنجم

برنامه ریزی آمریكایی های خرافاتی برای حمله به دكل های نسل پنجم

به گزارش پی اچ پی و جی كوئری برخی از آمریكایی های خرافاتی قصد دارند در ایام پیش رو نسبت به نصب دكل های مخابراتی نسل پنجم اعتراض كنند و حتی احتمال حمله به دكل ها و تخریب آنها هم وجود دارد.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از سی نت، انجمن جهانی پیمانکاران زیرساخت های ارتباطی اخطار داده که مقرر است طی دو روز آینده در آمریکا اعتراض هایی نسبت به نصب دکل های مخابراتی نسل پنجم صورت گیرد و این انجمن نگران است که در جریان اعتراض های مورد اشاره دکل های مذکور تخریب شوند.
انجمن مذکور در مورد حفظ سلامت و امنیت کارکنان اپراتورهای تلفن همراه هم اخطار داده و از آنها خواسته تا هر گونه تحرک غیرعادی در نزدیکی محل کارشان را گزارش دهند. گفته می شود این اعتراض ها علاوه بر آمریکا در بعضی کشورهای آسیایی و اروپایی هم برگزار می شود.
انتشار شایعاتی در مورد نقش مثبت دکل های مخابراتی نسل پنجم در جهت انتشار ویروس کرونا سبب شد تا در کشورهایی مانند انگلیس بعضی از این دکل ها تخریب شوند و حالا بیم آن می رود که رویداد مذکور در آمریکا هم تکرار شود. باوجود مقابله فیسبوک، توئیتر و یوتیوب با این شایعات هنوز خیلی از مردم آنرا باور می کنند.


منبع:

1399/03/17
14:23:40
5.0 / 5
2627
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵