خوانساری مطرح كرد؛

تراکنش میلیاردی مردم در مرکز ملی تبادل اطلاعات

تراکنش میلیاردی مردم در مرکز ملی تبادل اطلاعات

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، دکتر محمد خوانساری بمناسبت سالگرد تاسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران پیام تبریکی منتشر نمود.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، دکتر محمد خوانساری، بمناسبت هفتم مهرماه، سالگرد تأسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، پیامی را با این مضمون منتشر کرد:
«سیزدهمین سالگرد تأسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حالی فرا رسیده است که به واسطه دولت الکترونیکی، میلیاردها آمد و رفت مردم به دستگاههای دولتی تبدیل به تراکنش هایی شده اند که در مرکز ملی تبادل اطلاعات مبادله می شوند.
امروزه، پنجره ملی خدمات دولت هوشمند با عرضه صدها خدمت، مردم را بی نیاز از تبادلات کاغذی کرده است و سکوهای داخلی، هر روز نقش پر رنگ تری را در اقتصاد دیجیتال کشور به خود اختصاص می دهند.
سازمان فناوری اطلاعات ایران، امروزه با تنظیم گری در حوزه فناوری اطلاعات از بخش خصوصی فعال در این عرصه حمایت می کند و قادر بوده با اثرگذاری بر روی شاخصهای توسعه فناوری اطلاعات در استانهای سراسر کشور، نقش بسزایی را در کاهش شکاف دیجیتالی ایفا کند. امیدوارم زنجیره عرضه خدمات در طول این سیزده سال توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران، بروز تحولات و پیشبرد کاربری فناوری اطلاعات به صورت هر چه گسترده تر در زندگی روزمره مردم را به همراه داشته باشد. سالروز تأسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران را به کارکنان و کلیه ذی نفعان این سازمان در بدنه دولت و بخش خصوصی تبریک می گویم و از خداوند متعال یاری می خواهم ما را در به انجام رساندن رسالت خطیری که در جهت توسعه و اعتلای فناوری اطلاعات در کشور به عهده گرفته ایم، یاری رساند.


منبع:

1402/07/08
14:50:08
5.0 / 5
386
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP