خوانساری مطرح كرد؛

آخرین آمار استفاده کاربران از پیام رسان های بومی در روزهای اربعین

آخرین آمار استفاده کاربران از پیام رسان های بومی در روزهای اربعین

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران اظهار داشت: در یک ماه گذشته از کشور عراق حدود ۷۴۰ هزار نفر از پیام رسان بله و حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از پیام رسان روبیکا بهره برده اند.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از مهر، محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در یکی از پیام رسان های بومی در مورد آمار استفاده کاربران و زائرین اربعین سالجاری از پیام رسان های بومی اظهار داشت: زائرین اربعین سال جاری با ابزارهای فناورانه دسترسی بهتری به خدمات داشتند و یکی از آنها خدمات بر بستر پیام رسان های داخلی بود بگونه ای که در یک ماه گذشته از کشور عراق حدود ۷۴۰ هزار نفر از پیام رسان بله و حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از پیام رسان روبیکا بهره برده اند.
وی اضافه کرد: تماس های صوتی و تصویری روزانه این پیام رسان ها افزایش حدود ۳ برابری داشته و در «روبیکا» از ۴ میلیون به بیشتر از ۹ میلیون رسید، این عدد در «بله» از حدود ۶۰۰ هزار تماس روزانه به بیشتر از ۲ میلیون افزوده شد و در «سروش پلاس» به ۸۰۰ هزار پیام روزانه رسید.
خوانساری در ادامه خاطرنشان کرد: بیشتر از ۴۹۰ هزار نفر هم ارز اربعین خویش را از راه «بله» دریافت کرده اند. آی گپ و گپ هم در خدمت رسانی به زائرین فعال بودند و تماس کاربران خویش را روزانه منتقل کردند.
وی در انتها اظهار داشت: امیدوارم با افزایش کیفیت و تنوع خدمات بر بستر پیام رسان های داخلی، شاهد توسعه کاربری آنها در آینده نه چندان دور باشیم.


منبع:

1402/06/30
13:13:07
5.0 / 5
269
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱