در گفت وگو با پی اچ پی و جی كوئری مطرح شد

انجام پایش سلامت قلب و عروق حین سفر زوار اربعین

انجام پایش سلامت قلب و عروق حین سفر زوار اربعین

پی اچ پی و جی کوئری: یکی از شرکت های دانش بنیان علاوه بر ارائه خدمات پایش قلب و عروق به زوار، تجهیزات ارزان پزشکی نیز به موکب داران ارائه می دهد.


فائزه هاشمی، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان در گفت و گو با ایسنا، گفت: خدماتی که ما برای زائران اربعین و موکب دارها در نظر گرفتیم، در حوزه سلامت قلب و عروق و پایش سلامت قلبی است.
وی افزود: همین طور با بهره گیری از تجهیزات پزشکی در حین پیاده روی اربعین سه نوع خدمات ارائه می دهیم که یکی از این خدمات تریاژ در مواقع حاد است، خصوصاً در گرم تر شدن هوا و ممکنست مشکلاتی برای زوار با سن بالا رخ دهد که از آن جمله می توان به افزایش فشار خون اشاره نمود، ما می توانیم در این شرایط خدمات تریاژ را ارائه دهیم.
هاشمی با اعلان اینکه زیرساخت نرم افزاری، سخت افزاری و نیروی انسانی متخصص برای خدمات تریاژ را در اختیار داریم، تصریح کرد: پایش سلامت حین سفر از دیگر خدمات ما به زوار است. در صورتیکه فرد در حین پیاده روی احساس بیماری کند، این خدمات را ارائه می دهیم.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه مجموعه تجهیزاتی که استفاده می نماییم، تولید این شرکت است، اظهار داشت: یکی از این محصولات دستگاه نوار قلب است که بر روی مچ دست نصب می شود که علاوه بر نوار قلب، اکسیژن خون و سایر پارامترهای دیگر را ثبت می کند.
هاشمی، سومین خدمت این شرکت را تامین تجهیزات پزشکی ارزان برای موکب داران ذکر کرد و اظهار داشت: تجهیزات مصرفی چون پک های کمک اولیه تا تجهیزاتی چون فشارسنج و گلوکومتر و پالس اکسی متر همچون تجهیزاتی است که می توانیم برای موکب داران تهیه نماییم.
وی تصریح کرد: برای پایش سلامت علاوه بر دستگاه نوار قلب، دستگاه پالس اکسی متر و گلوکومتر و فشارسنج نیز در تست ها استفاده می شود تا بیشترین میزان داده را از سلامت زائران در کوتاهترین زمان جمع آوری نماییم.
وی اشاره کرد: با این داده ها می توانیم گزارشی جامع تهیه نماییم که به پزشک ارائه می شوند.
هاشمی اظهار داشت: نرم افزار پیاده سازی شده در این شرکت، قابلیت دسترسی پزشک به وضعیت سلامت فرد ازراه دور را دارد که برمبنای آن اقدامات لازم به انجام می رسد.
وی اشاره کرد: انجام این تست ها پیش از سفر بهتر است، چون در صورتیکه فرد متوجه مشکلی در بدن خود شد، می تواند ویزیت پزشک را انجام دهد و بعد داروهای مورد نیاز را دریافت کند و با آگاهی کامل راهی سفر شود.1402/05/27
00:27:17
5.0 / 5
283
تگهای خبر: تخصص , تولید , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳