رونمایی از ایمپلنت ایرانی MIR در پارک فناوری بین المللی ایران

رونمایی از ایمپلنت ایرانی MIR در پارک فناوری بین المللی ایران

پی اچ پی و جی کوئری: ایمپلنت تمام ایرانی MIR در واحد فناور پارک بین المللی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران ساخته شد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، این محصول با طراحی به روز و بهترین پوشش سطحی توسط یکی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران ساخته شده است.
برای تهیه نمونه اولیه و اجرای این ایمپلنت از متخصصین ایرانی استفاده شده است و تمامی مراحل از طراحی، پوشش دهی و تراش این محصول توسط کارشناسان و نخبگان داخلی صورت گرفته است.
نوآوری دیگری که در این فرآیند اتفاق افتاده است، کپسول تمام تیتانیومی با در نظر گرفتن بالاترین استانداردهای قابل رقابت با نمونه های خارجی است.
ایجاد تعامل بین واحدهای فناور جهت توسعه و تولید محصولات فناورانه و مورد نیاز کشور از اهداف اصلی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در خدمت به تولید ملی است.
به نقل از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، رونمایی از نمونه اولیه ساخته شده این محصول با حضور دکتر زمانیان؛ رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و دکتر رضایی فر؛ سرپرست معاونن فناوری و نوآوری وزارت علوم و هیات رئیسه سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و پارک علم و فناوری بین المللی جمهوری اسلامی ایران در محل دفتر این واحد فناور صورت گرفت.
منبع:

1402/05/07
09:39:57
5.0 / 5
292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP